Category Archives: Наша школа

Мережа класів на 2019-2020 навчальний рік

  МЕРЕЖА класів  ЗОШ І – ІІІ ст.  № 12 на 2019-2020 н. р.

                            (станом на 29.08.2019)

  1. 1А клас –          29 чол.
  2.  1 Б клас –       29 чол.
  3. 2 А клас –       29 чол.
  4.  2 Б клас-        29 чол.
  5. 3 клас –           33 чол.
  6. 4 клас –          28  чол.

 177 чол.

  1. 5А клас –        22 чол.
  2. 5Б клас –        28 чол.
  3. 6А клас –        26 чол.
  4. 6Б клас –        21 чол.
  5. 7А клас –        25 чол.
  6. 7Б клас –        21 чол.
  7. 8А клас –        25 чол.
  8. 8Б клас –        23 чол.
  9. 9А клас –       29 чол.
  10. 9Б клас –      23 чол.

243 чол.

  1. 11 клас –        22 чол. Інформаційно-технологічний

22 чол.

Всього   442 чол.

Середня  наповнюваність  класів –  26,0 чол.

Мікрорайон обслуговування

Мікрорайон обслуговування

Первомайської загальноосвітньої школаи І-ІІІ ступенів №12

Вулиці: Павла Поповича, Миколи Гоголя   з №1 по №45, Михайла Водоп’янова, Валентини Гризодубової, Поліни  Осипенко,  Марії  Раскової, Остапа  Вишні, Дем’яна Бєдного, Степова, Шовковична,    Січнева,    Автодорівська, Миколая Коперніка, Патріса  Лумумби, Севастопольска, Армійська, Володимира Моргуненка, Михайла  Бакуніна, Степана  Разіна,  Пилипа Орлика,   Ніла Хасевича, Михайла Тухачевського, Івана  Багряного, Костя  Гордієнка,  Кустарна,  Сакко і Ванцетті, Жовтнева,   Сидора Білого,  Автодорівська, Генерала Івана Турунова  з №1 по №35 (обидва боки) до вул. Дмитра .Вишневецького, Михайла  Громова  з №2 до № 28, Олександра Суворова (до вул.  Дмитра Вишневецького),  Романа Шухевича до №73,  Героїв Крут,   Дмитра Вешневецького, Валерія Чкалова  з №1 по №70, Олександра Герцена (до Романа Шухевича), Київська  з №1 по №57, з №2 по №20, Максиміліана Робесп’єра (до  Олексія Стаханова),   Андрія Чернецького(до переїзду),  Генріха Бебеля до №.34,  Павла  Пестеля,

Провулки: Гергія Добровольського,  Волзький, Лісний,  Ентузіастів,  Шахтарський,  Новоселів, Водопійний,  Запорізький, Травневий, Уральський,  Каспійський,  Кондратія Рилєєва, Березовий,  Антіна Головатого, Олександра Бестужева, Амурський,  Арсенальський,  Балтійський,  Робочий,  Данила Галицького, Книжний,   Дніпрової Чайки, Василя Сурікова, Поштовий, Олександріївська,  Маршала Кирила Мерецького, Братський, Зірковий, Офіцерський.