Daily Archives: 21 Березня, 2016

Методична майстерня діє

Щочетверга в школі діє методична майстерня, де відбувається конструювання структури уроків різної типології та вибір оптимальної форми їх проведення. Відвідують заняття як молоді фахівці, так і вчителі, які мають значний досвід роботи

Педагогічна рада – звіт

У 2016 році атестуються шість педагогогічних працівників та бібліотекар школи. Вчителі та бібліотекар звітували на засіданні педагогічної ради “Атестація – крок до успіху” про самоосвітню діяльність в міжатестаційний період. Кожним виступаючим зосереджено увагу на результативності роботи над науково-методичною проблемою. Присутні мали можливість познайомитися з наслідками анкетуванння батьків, учнів та вчителів про діяльність педагогічних працівників.

20160315_171551 20160315_155631

Засідання творчої групи ” Будьте здорові! “

На базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 діє творча група вчителів школи та НВК ДНЗ – ЗОШ І ступеня №2 ” Будьте здорові! “. 9 березня 2016 року відбулося чергове засідання, на якому відбулося обговорення важливих питань організації навчально-виховного процесу із застосуванням здоров’язбережувальних технологій навчання.

«10 кроків до здоров’я»

17 березня 2016 року відбувся загальношкільний конкурс агітбригад «10 кроків до здоров’я». Команди продемонстрували свої знання навичок здорового способу життя, акторські таланти та подарували незабутні враження всім глядачам. За результатами конкурсу переможцями стали:
І початкова школа:
2 клас – кл керівник Драганова А.О.
ІІ середня школа:
7б клас- Розводовська О.М.
8а клас- Олейніченко І.В.
ІІІ старша школа:
9б клас- Бурлаченко І.В.