Daily Archives: 30 Червня, 2016

Звіт директора школи

Закінчився  2015 – 2016 навчальний рік

Школу закінчили 25 випускників 11 класу та 43 – 9-х класів.

На 2016 – 2017 н.р. продовжується набір учнів до 10(філологічного )класу.

Традиційно на початку червня  відбувся звіт директора школи Пустової Т.В.,  яка повідомила, що у 2015-2016 н.р. діяльність педагогічного колективу ЗОШ №12 була спрямована на виконання чинного законодавства України в галузі освіти, управлінська діяльність здійснювалась  відповідно до посадової інструкції, Статуту школи та чинних нормативних документів, які регламентують діяльність школи.  В цьому  навчальному році в школі працювали 37 вчителів, з них один сумісник.

Директор чітко визначила свою роботу за наступними напрямками:

• роботою педагогічної ради школи:

протягом року проведено 6 педагогічних рад, на яких розглядалися питання щодо підвищення якості знань учнів, формування особистісних якостей та соціальної активності учнів, громадянина, патріота України, забезпечення педагогічних умов особистісно зорієнтованого навчання;

• навчально-виховною роботою вчителів української мови, іноземної мови, трудового навчання, історії:

у грудні – січні 2015 – 2016 н.р.  було вивчено питання організаційно-методичного забезпечення викладання української та німецької мови;

Забезпечуючи внутрішньо шкільний контроль , відвідано 97 уроків вчителів школи, 15 виховних заходів, 7 факультативних занять  та гурткових занять.

• роботою з батьками;

За звітний період проведено 4 загальношкільних батьківських зборів, на яких розглядалися питання виховання здорової дитини, правової культури учнів, заслуховувалися звіти благодійного фонду.

• кошторисно-фінансовою діяльністю;

Завдяки  тісній співпраці з благодійним фондом школи, коштам, виділеним управлінням освіти, вдалося суттєво покращити матеріально технічну базу школи.