Daily Archives: Жовтень 24, 2016

Міський конкурс англомовної поезії

19 жовтня 2016 року на базі гімназії   проведено міський конкурс англомовної поезії серед учнів 4-5 та 6-7 класів.

Вітаємо наших призерів Святова М. та  Грусевич С., які посіли ІІ місце!  

image (2)

Тиждень початкової школи

24 жовтня у ЗОШ № 12 стартував тиждень початкової школи. Цікавим та насиченим був його перший день – День здоров’я. Ранок розпочався з ритмічної  зарядки, проведеної ученицями 9 класу Негреско Анною та Сарнавскою Каріною.  Під час уроків вчителі початкових класів проводили музичні хвилинки відпочинку.  В 1 та 3 класах уроки фізичної культури було проведено у формі змагання “Веселі старти”. Розпочато колективну роботу над книжкою – саморобкою “Абетка здоровя” під керівництвом Олексюк З.І..

Весела підзарядка! веселі змагання на уроці фізкультури веселі старти в 3 класі ритмічна зарядка Першокласники на зарядціРитмічна хвилинка відпочинку в 2 класі

Профільне навчання

14 жовтня Україна вшановувала тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє. Саме тому 17жовтня на базі  міського Ресурсного Центру   Захисту Вітчизни  відбулася зустріч    учнів 11 класу  з  Градецьким  Олексієм Леонідовичом, офіцером відділення по роботі з особовим складом в/ч А-2183 .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA