Daily Archives: 27 Жовтня, 2016

Наступність – успішна умова адаптаціії до навчання

27 жовтня ЗОШ №12 відбулося спільне засідання методичного об’єднання вчителів початкової школи , вчителів  5- х класів ЗОШ № 12 та педагогів ДНЗ – ЗОШ І ст. № 2.

На урок української мови ( вчитель Подлісецька А.П.) завітала Телегера Н.М., яка мала змогу спостерігати за активною роботою своїх вихованців – випускників 2016 року, учнів  5 – б класу. Під час обговорення уроку було відзначено  високий рівень загальноорганізаційних навичок школярів, готовність працювати та аналізувати свої вчинки та дії. На засіданні також обговорено питання наступності як важливого принципу успішної адаптації п’ятикласників до навчання в основній школі.

День творчості

У четвер, 27 жовтня в 1 – 4 класах весело та креативно пройшов День творчості. Бажаючі учні  мали можливість набути нових навичок , відвідавши майстер – клас малювання “по вологому”. Працював виставковий зал “Малюю українську казку”. На інтегрованому уроці трудового навчання  і образотворчого мистецтва 3 класники (вчитель Драганова А.О.)  мали нагоду спробувати себе в ролі  архітекторів під час створення колективного проекту “Місто майбутнього” в техніці “колаж” .

День рідної мови в початковій школі

26 жовтня  – День рідної мови в початковій школі. Він відзначився новими цікавими формами роботи спрямованими як на гармонійний розвиток усіх видів мовленнєвої діяльності так і на формування соціокультурної компетенції та патріотичного виховання.
Для учнів 3 класу він запамятався тематичним днем, за умовами якого всі предмети навчально циклу були підпорядковані одній загальній темі “Школа – твій дім. Вчися жити у нім”. Так на уроці ураїнської мови Драганова А.О. вчила своїх вихованців будувати усні та письмові діалоги на основі життєвих ситуацій зі шкільного життя. На уроці літературного читання перевірка навички читання мовчки здійснювалась на основі повчального тексту В.Сухомлинського на тему взаємин між однокласниками. Учні мали можливість письмово висловити власну думку щодо  вчинку головного героя. Цікавим та повчальним став урок предмету Я у світі з теми: “Школа. традиції школи”, на  якому учні започаткували навчальний проект “Історія та традиції моєї школи”. Урок фізичної культури було проведено на свіжому повітрі у форми гри. Це не лише задовольнило потребу дітей в руховій активності , а й стало презентацією як можна  у повсякденному житті провести весело і цікаво дозвілля з друзями – одноклассниками.
Відкритий урок літературного читання, проведений вчителем Чамлай Н.В. подарував другокласникам зустріч із сучасною авторкою Оксаною Кротюк та її незабутніми поетичними творами для дітей.
Протягом дня в кожному класі відбулися хвилинки старанності “В гостях у пані Каліграфії”, організовано виставку малюнків “У світі української казки”.
вихованці групи подовженого дня взяли участь у параді перлин народної мудрості ”
Народ скаже, як зав’яже”.