Daily Archives: 7 Лютого, 2017

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. В цей день в нашому освітньому закладі вчителем англійської мови, Розводовською О.М., в 10 класі був проведений інтегрований урок  англійської мови з інформатикою  на тему “The Internet in Modern Life”. Під час уроку школярі   презентували свої улюблені сайти та комп’ютерні програми, обговорювали правила безпеки в Інтернеті, а також приєдналися до міжнародного флешмобу “Обіцянка на 2017 рік”. Вони зробили та виклали свої селфі-знімки на сторінках соціальних мереж під хештегом #SID2017. Учні нашої школи усвідомлюють, що безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій є нормою у цивілізованому суспільстві .

w28XHQpmoc4 (1) rp9XksJuhK8 7MrHRRNebQk