Daily Archives: 27 Жовтня, 2017

26 жовтня в ЗОШ №12 відбувся конкурс «Червона калина», в якому брали участь учениці 5-6 класів.

Конкурс складався з таких етапів: «Представлення», в якому учасниці розповідали віршем про себе, свої захоплення, мрії та друзів; в «Інтелектуальному конкурсі» дівчатка демонстрували свої знання в різних областях. В наступному конкурсі   «Українкою я народилася» – дефіле, дівчатка представляли  національний наряд – українські народні сорочки, плаття. Також, кожна учасниця демонструвала свій талант на сцені – співали, декламували свої та авторські вірші у конкурсі «Мій таланти». Останнім конкурсом був конкурс композицій «Чарівна осінь», де дівчатка за кілька хвилин створювали композицію з даних предметів. Учасниці представляли не лише власну красу, а й оригінальність, артистичність, майстерність виконання та розкутість на сцені.

Журі оцінювало не просто красу учасниць, а ще їхній талант, креативність, вміння поводитися на сцені, неординарність.

Після нелегкого вибору переможниць було визначено, ними стали:

-“ Міс Червона калина” – Щербина Аріна, учениця 6- Б класу.

-“Міс Грація” – Демиденко Вероніка, учениця 5-А класу.

-“Міс Оригінальність” – Кадук Богдана, учениця 6-Б класу.

-“Міс Чарівність” – Грусевич Софія, учениця 6-А класу.

-“Міс Ніжність” – Мамчур Анастасія, учениця 5-А класу.

?

IMG-3092d3620874608bb8b9df629405ead9-V