Daily Archives: 20 Квітня, 2018

День цивільного захисту

20 квітня у школі проведено підсумкові заняття з цивільного захисту. План заходів передбачав формування у школярів практичних умінь та навичок щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій природного, техногенного та соціально-політичного характеру. На лінійці до учнів звернулася учитель основ здоров’я Гримач І.М., яка наголосила на принципах та завданнях захисту населення в надзвичайних ситуаціях. У процесі годин спілкування відповідно до теми “Знати! Вміти! Виконувати!” класні керівники звернули увагу школярів на особисту відповідальність та піклування про власну безпеку, неухильне дотримання правил поведінки та дій у разі небезпеки. Важливу роль у набутті практичних умінь зіграли практичні дії, конкурси, спортивні змагання. Переможцями у конкурсі наочних посібників стали школярі 2, 5а та 6а класів. Викликала цікавість виставка індивідуальних засобів захисту, вікторина, перегляд та обговорення тематичних відеоматеріалів. Відпрацьовано комплекс евакозаходів, передбачених планом реагування на випадок надзвичайних ситуаціях.

20180420_082121

?