Daily Archives: 3 Вересня, 2019

Свято Першого дзвоника

Перший дзвоник – День Знань і старту нового навчального року. 2 вересня шкільна родина радісно зустріла своїх нових учнів- першачків.

Розпачали свято родина Грусевич Софія та її мама Ірина Миколаївна з піснею «Я, ти, він, вона, ми- родина, ми- сім’я» за підтримки учнів 9а, 2а та 5а,  класу було організовано танцювальний флешмоб. Родзинкою святкової лінійки стало музичний подарунок від вчителів школи та яскрава картина, яку малювали  діти. Навчання – це прихований скарб. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен урок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Загальновідомо, що знання – це сила.  І саме школа сприяє формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

У цей день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання.  Одинадцятикласникам!  Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Хочеться вірити, що цей день запам’ятається довгоочікуваними веселими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Бажаємо всім, щоб сил і терпіння вистачило на на весь прийдешній рік! Високих оцінок, цікавих уроків і вірних друзів!

IMG_4890 IMG_4893 IMG_4896 IMG_4910 IMG_4939 IMG_4941