Daily Archives: 15 Жовтня, 2020

Тиждень початкової школи

Цікаво, весело та  пізнавально відбувся Тиждень початкової школи. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість дітей, вчили бути спостережливими, кмітливими, комунікабельними, креативними. День рідної мови надовго запам’ятався дітворі флеш- мобом  «Вишиванка», конкурсом скоромовок, в якому діти показали свій артистизм і талант. День тижня, присвячений королеві всіх наук-математиці, був цікавим. Діти розгадували математичні кросворди, ребуси, виконували завдання Геометрика. День здоров’ я та спорту вразив учнів своєю різноманітністю та цікавістю. На перервах проводилися музичні фізкультхвилинки, змагання « Веселі старти», розучувалися народні ігри. Оформлення виставки «Мій улюблений казковий герой» дало змогу ознайомити з творчістю учнів початкової школи всіх учнів та вчителів школи.Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності, гуманізму, творчості й постійного пошуку.

IMG-7e9febb4abe3f6c5178ba38b339f8260-V зображення_viber_2020-10-14_15-52-30