Monthly Archives: Листопад 2020

Розвиваємо логіку

19.11.2020 у 5а класі відбулося засідання шкільного клубу “Ерудит” матетичного спрямування.  Цікава структура заходу у формі інтелектуального марафону дала можливість учителю Фроловій І.І. створити ситуацію дослідження та пізнання, розвивати логічне мислення і вміння знаходити нестандартні шляхи разв’язку  завдань компетентнісного спрямування.

Таке важливе вміння-оцінювати!

Питання оцінювання навчальних досягнень учнів – одне з найважливіших в освітньому процесі. Завдання вчителя  – через оцінку активізувати процес пізнання у здобувачів освіти, викликати інтерес до свідомого вибору завдання, сформувати у дітей навички самооцінної діяльності, спонукати до критичного мислення та умовиводів. Тому тема засідання педагогічної ради “Прозора та відкрита система оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до принципів академічної доброчесності” на сьогоднішній день надзвичайно актуальна. З метою підготовки до зібрання у закладі відбувається  методичний марафон, у процесі якого проведено низку показових уроків із практичної реалізації зазначеного питання. Заслуговують на увагу уроки, проведені учителями Олексюк З.І. (1а), Телефус О.І. (4а), Чамлай Н.В.(2а), Ковалевської О.В.(9б), Подлісецької А.П.(9б).

1 82 3 4

“Хризантема у квітучу школу”

Хризантема – має багату історію та численні властивості. Цією квіткою не можливо не милуватися. З ініціативи учнівського врядування та колективу школи,  було прийняте рішення озеленити шкільне подвіря. Спільними зусиллями було висаджено більш ніж 60 кущів цих прекрасних квітів. Сподіваємося, наступної осені наше шкільне подвір’я заграє всіма барвами та подарує чудовий осінній настрій .

изображение_viber_2020-11-16_11-12-49 изображение_viber_2020-11-16_13-22-56 изображение_viber_2020-11-19_14-49-24 изображение_viber_2020-11-19_14-49-29 изображение_viber_2020-11-19_14-49-39

Твори добро!

З ініціативи органів шкільного врядування з 9 листопада в школі стартувала акція “Твори добро”. Батьки, учні та педагогічний колектив школи з радістю долучилися до акції та почали приносити теплі  речі  для людей, які потрапили у важкі життєві обставини. Сподіваємось що зібрані речі стануть у пригоді людям, які їх потребують.

IMG_20200827_102834 изображение_viber_2020-11-19_14-54-07  изображение_viber_2020-11-19_15-00-36

Мовознавчі перегони

12 листопада згідно плану проведення Тижня української писемності та мови у 7а класі було проведено Мовознавчі перегони. У формі квесту дівчатам було запропоновано скласти прислів’я із відповідей до загадок, не зважаючи на плутанину ведучої, правильно відповісти на запитання ” Так” чи ” Ні”, розв’язати граматичні задачі, показати фразеологізм, перетворившись на пантоміма. Здавалося б, серйозна гра, час від часу переривалась вибухами сміху та дотепними жартами. Нагородою учасникам гри стали солодощі та веселий настрій!

Видатки за жовтень 2020

Поетична пристань

До дня народження нашого славетного земляка, Миколи Вінграновського, міська громада визначає кращого декламатора прозово- поетичних творів на конкурсі “Поетична пристань”. В умовах цьогорічного карантину змагання було проведено в offline режимі: свої творчі виступи конкурсанти записували на відео та надсилали журі. Нашу школу представляли троє учасників, які в підсумку посіли треті місця у кожній віковій категорії. Отже, вітаємо Мєльнікова Нікіту, учня 4а класу, з композицією ” Любіть Україну” на слова Володимира Сосюри, Мамчур Анастасію, ученицю 8а класу, з декламацією поезії Ліни Костенко ” Кольорові миші” та Чумак Анну з філософською лірикою Ліни Костенко ” Крила”. Вітаємо переможців та їх учителів із заслуженою перемогою!

Посилання для перегляду відео:

Мамчур Анастасія, учениця 8а класу

Чумак Анна, учениці 9б класу

Мєльніков Нікіта, учень 4а класу

Конкурс мовознавців

11 листопада у 5 б класі відбувся конкурс мовознавців під гаслом “Рідну мову треба знать і любить і поважать”, який провела завідувачка бібліотекою Мироненко Т.М. Учні були ознайомлені з історією виникнення Дня Української писемності і мови, ознайомились з цікавими історичними фактами про мову, культуру мовлення.  Впродовж проведення заходу розвивалися пізнавальні інтереси, виховувалось позитивне ставлення до рідної мови.

Мовознавча гра ” Хто зверху?”

Як перевірити знання учнів з української мови? Дуже просто: влаштувати сучасні змагання у формі популярної гри! 10 листопада команда ” Невгамовних”(9а клас) провела мовознавчу гру у форматі шоу “Хто зверху?”, де намагалися з’ясувати, хто ж розумніший: хлопці чи дівчата? Раунди ” Вірю- не вірю”, ” Чоловік чи жінка”, ” Покажи фразеологізм” виявили, що в інтелектуальному розвитку і хлопці, і дівчата не поступаються одні одним. Але дівчат підвели бонусні запитання, які вирвали хлопців вперед до перемоги. Однак переможених у мовознавчих іграх не буває, бо це можливість не лише продемонструвати кмітливість, ерудицію й рівень знань, а й дізнатися нове та корисне. Отже, граймо й виграваймо, бо українська мова – це завжди клас!

“Поетична пристань”

Посилання для перегляду відео:

Мамчур Анастасія, учениця 8а класу

Чумак Анна, учениці 9б класу