Daily Archives: 3 Грудня, 2020

Вірні сини Батьківщини

З нагоди відзначення 6 грудня Дня Збройних сил України було проведено відкриту виховну годину у 8Б класі “Вірні сини Батьківщини”. Гаслом заходу стало  – “Справжній захисник України  – здоровий, сміливий, витривалий, мужній!”. Проте, справжні захисники можуть бути  не тільки військові, а й будь-який громадянин, що  прославляє рідну Батьківщину.  Під керівництвом класного керівника Старжинського М.В. учні презентували кращих українських спортсменів світового рівня, представлені та обговорені складові здоров’я. Цікавинкою заходу став перегляд спортивних відеороликів. Захід був емоційним, насиченим та інформаційним.1 47 55

Виховуємо любов до книги!

Цікава книга – перший крок заохочення дитини до читання. Розуміючи це, школа піклується над оновненням свого бібліотечного фонду. Під керівництвом шкільного бібліотекаря Мироненко Т.М. була організована акція “Нову книгу до бібліотеки”. Школярі оцінили цікаве поповненям і з задоволенням читають нові видання.

Освіта відповідно до принципів академічної доброчесності

01.12.2020 в закладі відбулося засідання педагогічної ради (аналітичний скринінг) з актуального питання забезпечення учасниками освітнього процесу етичних принципів та визначених правил відповідно до статті 42 Закону України “Про освіту”. Тема педради “Відкрита й прозора система оцінювання навчальних досягнень учнів відповідно до принципів академічної доброчесності”. Згідно з планом підготовки до засідання педагогами  було проведено 15 показових уроків, зміст та структура яких підлягали глибокому аналізу відповідно до реалізації ключового завдання – виховання громадянина, який живе в доброчесному українському суспільстві з нульовою толерантністю корупції.