Daily Archives: 9 Березня, 2021

“Учітесь, думайте, читайте, “Кобзар” для себе відкривайте!”

Спадок, який створив Тарас Шевченко понад 2 століття тому, став джерелом натхнення для багатьох сучасних митців. Завдяки креативному підходу та свіжому погляду, безліч текстів, образів, картин Кобзаря отримали друге життя у 21 столітті. Тому 207-й день народження Шевченка – це привід не лише вшанувати пам’ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні. Найвизначнішим подарунком нащадкам від Тараса Шевченка справедливо вважають ” Кобзар”, тому цьогорічні шевченківські дні у нашій школі пройдуть під гаслом “Учітесь, думайте, читайте,“Кобзар” для себе відкривайте!”. На великій перерві було влаштовано раптівку, для якої учні принесли домашні ” Кобзарі” та виклали ними перифраз генія літератури. Шкільні сходи прикрасили невідомі сторінки життя Тараса Григоровича, репродукуії його картин. На річницю смерті у фойє школи відбудеться продовження проекту: школярі вправлятимуться у виразному читанні творів Кобзаря. Бо Шевченкове слово- то свіча, яка запалює полум’я патріотизму у душі.

изображение_viber_2010-46-39изображвизображение_viber_2021-03-09_10-изображение_viber_2021-03-09_10-46-39изображение_viber_2021-03-09_10-46-38ллл