Daily Archives: 27 Квітня, 2022

Безымянный 2

Навчання та виховання успіхом

зображення_viber_2022-04-26_17-15-48-31126 квітня 2022 року відповідно до річного плану роботи гімназії відбулося засідання педагогічної ради на тему: “Навчання та виховання успіхом”.
Виступила практичний психолог гімназії Марина Водоп’ян, яка наголосила на важливості врахуванні індивідуальних особливостей учнів для їхнього успіху. Вказала на психологічні фактори, що визначають успіхи та невдачі у навчанні.
Педагоги розглянули методи та прийоми для створення ситуації успіху на уроці. Психолог запропонувала педагогам у своїй діяльності та під час освітнього процесу використовувати мотиваційні та заохочувальні фрази для налаштування учнів на позитивний лад, віри у власні сили та наголосила, що заохочення повинні відповідати реальним успіхам і відображати не так здібності учня, скільки прикладені ним зусилля.
У другій частині педагогічної ради кожен учасник на практиці зміг оцінити свої індивідуальні особливості та виконати запропоновані психологом впрати та техніки для нормалізації психо-емоційного стану, отримати коментар своїх дій від психолога.