Daily Archives: 4 Травня, 2022

Тиждень зарубіжної літератури та дитячої книги

Тиждень зарубіжної літератури пройшов під гаслом: «І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь». Для дітей були підготовлені різноманітні відео: «Історія створення книги», «Історія виникнення книги», мотиваційний ролик «Навіщо читати книги». З  метою патріотичного виховання протягом тижня дітям було запропоновано скласти вірш, або вивчити авторський про Україну. Хотілося б відмітити учнів 8б та 8а класів: Соколовського Олександра, Павлійчука Дениса та Лисенко Вероніку, учнів 7б класу: Іщенка Іллю, Вараницю Дмитра та Святова Матвія, які читали вірші про Україну. Вараниця Дмитро та Соколовський Олександр склали власні вірші.  Учні початкових класів теж зняли багато відео з патріотичними віршами, малювали малюнки патріотичного спрямування. Учням середньої школи було запропоновано скласти кросворд за змістом улюбленого твору, створити лепбук «Вислови відомих людей про книги». З учнями 7а та 7б класу була проведена онлайн – вікторина «Вгадай письменника та твір». Всі заплановані заходи пройшли організовано. Вони продемонстрували зацікавленість учнів до вивчення зарубіжної літератури.

Screenshot_1