Daily Archives: 12 Грудня, 2022

Радість зустрічі

Радість зустрічі з учителями та друзями пізнали здобувачі освіти 1а, 1б та 4а класів. Вони обрали можливість навчатися в офлайн-режимі на базі ЗДО “Струмочок”, де обладнано укриття. Учителі Драганова А.О., Кравецька Д.О., Чамлай Н.В., спілкуючись з дітками, вкотре переконались: справжню освіту може забезпечити тільки “жива”, партнерська взаємодія, яку ніщо не замінить.

изображение_viber_2022-12-13_14-52-20-082

изображение_viber_2022-12-13_14-51-42-389

Діємо разом

Співпраця між педагогами ЗДО “Струмочок” та гімназією №2 систематична та ефективна. До того ж, цьогоріч першокласники  гімназії здобувають освіту на базі ЗДО, що відкриває ще більше перспектив для такої потрібної взаємодії .Так 12.12.2022 відбулося консультаційне засідання  методичної служби гімназії та закладу дошкільної освіти,на якому Тараненко Г.В. та Мордвіна І.С. обговорили питання подальшої спільної діяльності з метою забезпечення наступності освітнього процесу. Запрошено до обговорення вчительку Кравецьку Д.О, у якої хоч  і є досвід роботи, але з  першим класом сама працює вперше, тому питань багато.  Тільки разом є можливість їх вирішити!

гал.вал

Годівничка для синички

На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля міських птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей.Доброю традицією в нашій гімназії стало щорічне проведення взимку акції – конкурсу екологічного спрямування «Годівничка для синички». Учнями гімназії та їх батьками були виготовлені годівнички різних типів та розвішені на подвір’ї. Учасники експериментували з матеріалами, формами, розмірами, стилями. Виготовляли годівнички з дерева, картону, пластику, природних матеріалів. Ніхто, звичайно, не залишився без нагороди.Визначити переможця було просто неможливо, тому що всі годівнички – чудові.Отож всі учасники одержали подяки у різних номінаціях: «Найелегантніша годівничка», «Святкова годівничка», «Найбільша годівничка», «Найбільш практична годівничка»,та безліч інших.

Завдяки турботі дітей пташиний гомін не зникне з парків та скверів нашого міста.

Влад Куслій заболотній Михайло Литвиненко Костя Паук Владислав Полішук Влад Поліщук Назар РахлицькаВасилина Цяпута Артем Шевченко максим