Daily Archives: 29 Грудня, 2022

Спостереження за освітнім процесом

29. 12. 2022 року у закладі відбулося засідання педагогів, які викладають у п’ятих класах. Заступник директора Тараненко Г. В. акцентувала увагу присутніх на основних видах оцінювання результатів навчання здобівачів освіти, наявність відкритої та прозорої системи оцінки, ознайомлення учнів з критеріями оцінювання обов’язкових результатів навчання та компетентностей. Саме систематичне відстеження індивідуального розвитку кожної дитини у процесі навчання дає можливість знайти ефективні шляхи поступу кожного здобувача освіти. Педагоги Мартиненко С. В., Бурлаченко С. О., Компанієць Г. С., Баліцька І. О., презентували власні зразки щоденників спостережень за навчальною діяльністю учнів, що дасть можливість підтримати дитину, спрямувати та організувати на досягнення успіху.

изображение_viber_2023-01-09_13-23-49-455