Daily Archives: 1 Березня, 2023

Виховання патріота – обов’язок, право та місія сучасної освіти

Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити.

28 лютого проведено засідання педагогічної ради «Реалізація Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання в умовах сьогодення». Заступником директора Мартиненко С.В. було проаналізовано наступні питання:
– реалізація наскрізного процесу виховання під час урочної діяльності;
– звіт органів шкільного самоврядування (педагог-організато Зінченко Я.Ю.);
– виконання загальношкільного проєкту «Разом до Перемоги!»;
– результати анкетування учнів 5-9 класів «Патріотичне виховання».
Педагогічний колектив розуміє , що саме навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України. Тож прийняті рішення будуть сприяти вихованню в учнів громадсько-активної життєвої позицію, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності та самобутності.

4 3  15

Масляна

В Україні святкують Масляну з давніх-давен. Це свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого є смачні млинці та вареники. Цьогоріч свято масляної відзначають з 20 по 26 лютого .
Учні нашої гімназії під керівництвом Лящевської О.В. та Зінченко Я.Ю. із задоволенням прийняли участь в святкуванні масляної. Готували смачні млинці, вітали зі святом, дізнавалися про традиції та походження свята .Наймолодші мали змогу пригостити однокласників та батьків млинцями і варениками. У 7б класі був проведений урок на тему ”Млинці – національна страва українців”. На якому учні ознайомилися з традиційними стравами масляної. Вивчали рецепти приготування млинців та мали змогу дізнатися які бувають начинки. Всі бажаючі поділилися фото своїх смаколиків використовуючи падлет дошку.
А найцікавішим і «найсмачнішим» моментом було частування млинцями. Яскраві емоції, піднесення і грайливий настрій залишаться в пам’яті надовго й допоможуть пришвидшити прихід весни.

m_15_2017435898340c2a