Чого біля школи гуртуються діти,

Нарядні й веселі, ніхто не сумний?

Бо розпочалося справжнісіньке літо,

Відкрив свої двері і табір шкільний.

Здрастуй,літо!

31.05.2017 року навчальні кабінети нашої школи перетворились на загони веселих, допитливих, талановитих і невгамовних відпочивальників пришкільного табору «Зелений журавлик». 217 вчорашніх школярів та 22 вихователі, розподілені на 10 загонів, ознайомились із правилами поведінки в таборі, обрали капітанів, назви загонів та речівки, прикрасили кімнати відпочинку. Та найзначимішою подією дня стало знайомство із незвичною гостею-волонтеркою із Канади Мішою Хаму, яка допоможе дітям глибше дізнатися про звичаї, традиції англомовних країн і, звичайно ж, оволодіти іноземною мовою від її носія.

Слід зазначити, що  «Зелений журавлик» став найулюбленішим місцем відпочинку школярів і , хоч і став найчисельнішим за роки роботи табору, все ж не зміг вмістити всіх бажаючих. У числі  «журавлят» 50 учнів ЗОШ № 4,№ 5,15,гімназії. 15 учнів нашої школи відпочивають на пільгових умовах, це вихованці з багатодітних та малозабезпечених родин, учасників АТО.

День закінчився лінійкою, де підведено підсумки дня та оголошено план роботи на наступний день.