Для кожної людини в світі її рідний край – найдорожчий та наймиліший серцю. Це той клаптик землі, що привітав її з життям, де минули дитячі роки, де живуть найближчі люди. 13.06.2017р у нашому таборі пройшов День патріота, який показав, що Україна – наш спільний радісний дім, а його маленькі жителі вміють любити і берегти його. Вже з самого ранку ганок школи заполонили дитячі вишиванки, стіни замайоріли малюнками «Всім серцем люблю Україну свою!» із закликами любити синє небо й жовте колосся, вишневі сади і квітучі гаї, ілюстраціями із кращих творів патріотичного спрямування, фотоколлажем « Я – дитина України». Апогеєм дня стало свято української мелодики «Пісня єднає друзів» із яскравим підтвердженням того, що ми – найспівочіша нація, адже практично кожна пісня підхоплювалася глядачами і виконувалась хором. Серед найпопулярніших пісень- «Україна –це ми», «Діти України», «Червона калина», «Одна калина». Піднесений настрій радісні «Журавлята» передали на інтерактивну дошку «Мені сьогодні в таборі», залишивши вдячні відгуки.