ХVII Всеукраїнський диктант національної єдності

В день української писемності та мови наша школа долучилася до Всеукраїнського диктанту національної єдності, доводячи цим свою готовність до самоідентифікації.  Гаслом диктанту стали слова:«Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Спеціально для акції було створено текст «Наші пісні», що підкреслив велич української пісні , її багатство та значущість для кожного українця.

Цьогоріч учасниками диктанту єдності стали 240 учнів школи та учителів, від найменшого п’ятикласника –до директора школи. Коридорами линув мелодійний баритон Олександра Авраменка, доцента Київського університету ім. Бориса Грінченка, а після диктанту школа переповнилася дискусіями з приводу того чи іншого знаку, правопису назв пісень та фільмів. А це означає, що акція досягла своєї мети!

Традиційно десять найкращих робіт відправляються до Києва для перевірки, тож з нетерпінням чекаємо  результатів диктанту!

IMG_0113 IMG_0115 IMG_0118 IMG_0123 IMG_0127 IMG_0129 IMG_0130