Військово-спортивне свято «Юні патріоти»

8 грудня 2017 року до Дня Збройних сил України у школі серед учнів 9-11 класів відбулося військово-спортивне свято «Юні патріоти». Метою  заходу було :виховання почуття патріотизму, людяності, любові до своєї Батьківщини;  загартування школярів фізично і морально.

Військово-спортивне свято розпочалося в спортивній залі школи з виконання Державного Гімну України та внесення Державного Прапора. Під час змагання  команди продемонстрували швидкість, спритність та витривалість. Серед учасників були визначенні найкращі   у номінаціях «Стрибки з місця», «Віджимання від підлоги», «Підтягування на перекладені». Свято принесло  багато позитивних емоцій і задоволення  , а всі переможці  були нагородженні грамотами.

Результати змаганнь:

І місце -10 (кл. керівник  Шелех Н.П.)

ІІ місце -11 (кл. керівник  Мінда С.К..)

ІІІ місце – 9а,9б (кл. керівник  Кудревич О.П., Ковалевська О.В..)