конкурс “Лицарський турнір”

Наші хлопці – просто клас!                                                                                                                                           І здивують мабуть Вас.                                                                                                                                               Бо вони у нас чудові,                                                                                                                                               Сильні, мужні, просто кльові!

І учасники турніру, і вболівальники, та й члени журі  отримали заряд позитиву та гарного настрою від  конкурсу «Лицар школи – 2018».

Весело та цікаво 14 лютого пройшов у школі конкурс «Лицарський турнір – 2018» серед 7-8кл.

На сцену вийшло шестеро розумних, сильних, мужніх та умілих учасників,  які змагалися за титул «Лицар школи». На учасників чекали цікаві конкурси, які вимагали від них уваги, артистизму та почуття гумору.

Хлопці здобували прихильність оригінальними візитками, під час яких презентували себе віршами та піснями. Кожен учасник пройшов нелегкий шлях, щоб розкрити себе найкраще перед глядачами. Усі конкурсанти виступили достойно. Підтримати їх прийшли батьки, класні керівники, однокласники та друзі.

Дуже веселим  був конкурс «Кращий танцюрист», в якому конкурсанти обирали собі даму для танцю і  танцювали під музику, яка постійно змінювалась на іншу. Не менш цікавим був творчий конкурс «Портрет прекрасної дами». Лицарі малювали портрет прекрасної дами, свій ідеал жіночої краси, свою мрію. Щире  захоплення викликали  вболівальники учасників турніру, які палко підтримували своїх однокласників.

В кінці свята хлопців було посвячено в лицарі.

Лицар «Шляхетність» – Зав’ялов Євген (7-Б кл.);

Лицар «Винахідливість» – Грижук Богдан (7-А кл.);

Лицар «Артистизм» – Тодорашко Роман (7-Б кл.);

Лицар «Кмітливість» – Бурлаченко Денис (8-Б кл.);

Лицар «Глядацьких симпатій» – Крамарчук Володимир (8-Б кл.);

Звання «Лицар школи – 2018» здобув учень 7-А класу Подлісецький Антон. Вітаємо переможця!

?

??