Місячник Національного виховання

Український народ багатий своїми традиціями і обрядами, в яких відображається українська дійсність, національний характер, мрія  у вільне і  щасливе життя.  З метою   повноцінного розвитку дітей, як свідомих,  гідних громадян українського суспільства та формування в них патріотичної свідомості , відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання, річного плану роботи школи з 3 жовтні  2016 року  у школі     триває  місячник національного виховання   « Я-патріот і господар землі».

В рамках  місячника були проведені виховні години «Козацькому роду нема переводу», бесіди,  конкурс плакатів «Степ та воля – козацька доля». Справжнє свято вареників пройшло у 7а класі(кл керівник. Подлісецька А.П.). Гуморески, жартівливі пісні, вікторини, прислів’я, а саме головне куштування гарячих вареників залишили незабутні враження для всіх учасників свята.