Мотивація учнів до успіху

21 січня відбувся майстер – клас вчителів, які атестуються у 2020 році з теми “Мотивація учнів до успіху”. Чамлай Н.В. ознайомила присутніх  із системою прав з розвитку емоційного інтелекту. Драганова А.О. презентувала колегам алгоритм дій щодо якісного вивчення великого об’єму навчального матеріалу за допомогою вправи «Я вчитель»НПП» ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ». Кудревич О.П. на прикладі уроку у 8 класі з теми: «Електричний струм» продемонструвала за допомогою цікавих методів та прийомів як мотивувати учнів до здобуття нових знань. Гримач І.М. вразила вчителів новітніми ІКТ – технологіями, які осучаснюють урок, роблять його цікавим та діяльнісним. Вдовиченко В.В. на прикладі уроку біології «Квітка. Будова квітки» продемонструвала як через діяльнісний підхід формувати в учнів ключові компетенції.

IMG-8f769dbd32325afb608be37891ca92fa-V IMG-cecf668a2883cd7a8d49e8853c345d42-V