День математики

25 жовтня запам’ятався нашим вихованцям як День математики.

Олексюк З.І. було проведено відкритий урок  з математики у 1 класі, на якому були присутні директор школи Пустова Т.В., керівник МО Драганова А.О., батьки та вихователі ДНЗ № 12 та 25. Найбільшим сюрпризом для малюків стала зустріч з вихователями садочків, які відмітили високий рівень підготовки та проведення уроку і щиро  пораділи за своїх колишніх вихованців. Під час сумісного засідання МО було обговорено питання наступності між школою та дошкільними закладами і намічені шляхи наступної співпраці.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Протягом дня команда ерудитів 3 класу під керівництвом Драганової А.О. проводила математичний тест – драйв “Заморочки з математичної бочки”. Відповідно до віку учнів діти підготували завдання на кмітливість та логічне мислення. За кожну правильну відповідь на розумників чекала нагорода з бочки – солодка цукерка.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В кінці дня Чамлай Н.В. провела традиційне засідання клубу “Ерудит” математичного спрямування, яке надало можливість заявити  про себе кращим математикам 1- 4 класів. Порадували своїми здібностями переможці: першачки Семенова Є., Рибченко К., другокласник Закревський Б., третьокласниця Кіданова А., учні 4 класу Форостян С., Артеменко Ю..