Тиждень початкової школи

Цікаво, весело та  пізнавально відбувся Тиждень початкової школи. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість дітей, вчили бути спостережливими, кмітливими, комунікабельними, креативними. День рідної мови надовго запам’ятався дітворі флеш- мобом  «Вишиванка», конкурсом скоромовок, в якому діти показали свій артистизм і талант. День тижня, присвячений королеві всіх наук-математиці, був цікавим. Діти розгадували математичні кросворди, ребуси, виконували завдання Геометрика. День здоров’ я та спорту вразив учнів своєю різноманітністю та цікавістю. На перервах проводилися музичні фізкультхвилинки, змагання « Веселі старти», розучувалися народні ігри. Оформлення виставки «Мій улюблений казковий герой» дало змогу ознайомити з творчістю учнів початкової школи всіх учнів та вчителів школи.Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності, гуманізму, творчості й постійного пошуку.

IMG-7e9febb4abe3f6c5178ba38b339f8260-V зображення_viber_2020-10-14_15-52-30