Тематичний день « Нам цікавий тваринний світ»

17 листопада вчителем 2 класу Чамлай Н.В. був проведений тематичний день « Нам цікавий тваринний світ».

Основною метою було формування природознавчої компетентності шляхом засвоєння інтегрованих знань про живу природу, основ екологічних знань, формування ціннісного ставлення до природи,  розвиток ключової комунікативної  компетентності та вміння вчитися.

Учні із задоволенням ділилися своїми інформаційними знахідками, обмінювались думками в парі та в групі, аналізували, описували, ліпили.  Були використані інтерактивні методи, метод проблемно- пошукового діалогу, метод емпатії під час яких учні мали змогу використати свої знання, показати вміння та розкрити здібності.

лiплення_тваринки презентацiя_власних_загадок робота_в_групах твiр_про_лисичку урок_лiтературного__чит. урок_образотворчого_мистецтва урок_розвитку_зв'язного_мовлення