Гімназія взяла участь у проєкті «Місяць цифрової грамотності»

З 1 листопада в Україні розпочалась масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка триватиме до 30 листопада 2021 року. У рамках цього проєкту  вчителі , батьки та учні мали можливість ознайомитися з платформою «Дія. Цифрова освіта» та переглянути один з освітніх серіалів, пройти тест Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність)  , щоб  перевірити свій рівень цифрових знань та отримати відповідний електронний сертифікат. Крім того в онлайн-режимі педагогами гімназії було проведено ряд цікавих та змістовних заходів: бесіда  з елементами гри  «Що таке цифрова грамотність і навіщо вона потрібна школярам» для учнів  початкових класів,       перегляд   відеоролика  «Цифрова грамотність» , Національний урок з медіа грамотності для учнів середньої та старшої школи.

медыаграмотнысть