Тиждень психології

З метою самопізнання, самовизначення та розвитку особистості в гімназії №2 з 23.01. по 27.01.2023 року  було проведено тематичний тиждень “Психологія у моєму житті”.
Протягом цього періоду психолог закладу Марина Вадимівна Водоп’ян подала цікаву та пізнавальну інформацію про психологію особистості та зацікавлювала різноманітними техніками та вправами.
Кожен день тижня мав свій девіз:                                                                                                             понеділок – “Психологія у моєму житті”,
вівторок – “Щастя – почуття багатогранне!”,
середа – “Ми у себе одні”,
четвер – “Ми різні – ми рівні!”,
п’ятниця – “Пізнай себе – і ти пізнаєш світ”.
В межах другого дня завданням здобувачів освіти було намалювати або сфотографувати щасливі моменти свого життя. В конкурсі активно брали участь як діти, так і педагоги закладу. І в результаті вийшов колаж робіт “Щасливі моменти мого життя”.
Протягом наступних днів тижня психології Марина Вадимівна проводила тематичні години спілкування, розвивальні заняття та демонструвала різноманітні психологічні тести, техніки та вправи.
Особливу увагу приділила питанню булінгу та його різновиду – кібербулінгу: за допомогою анкети проаналізувала рівень знань дітей та за результатами провела заняття “Булінг. Уникаємо. Запобігаємо.”
Під час четвертого дня Марина Вадимівна детально розкрила тему психологічного розмаїття, звернувши увагу на те, що кожен унікальний по своєму, і що відрізнятися це нормально, адже інший – не означає гірший, саме у різності і є цінність кожного!
Тиждень психології пройшов у доброзичливій та пізнавальній атмосфері. Педагоги, здобувачі освіти та батьки активно приймали участь у всіх заходах та ділилися враженнями один з одним.
изображение_viber_2023-01-28_20-56-03-016 изображение_viber_2023-01-28_20-56-04-143 изображение_viber_2023-01-28_20-56-32-223

изображение_viber_2023-01-28_20-56-01-787