Масляна

В Україні святкують Масляну з давніх-давен. Це свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого є смачні млинці та вареники. Цьогоріч свято масляної відзначають з 20 по 26 лютого .
Учні нашої гімназії під керівництвом Лящевської О.В. та Зінченко Я.Ю. із задоволенням прийняли участь в святкуванні масляної. Готували смачні млинці, вітали зі святом, дізнавалися про традиції та походження свята .Наймолодші мали змогу пригостити однокласників та батьків млинцями і варениками. У 7б класі був проведений урок на тему ”Млинці – національна страва українців”. На якому учні ознайомилися з традиційними стравами масляної. Вивчали рецепти приготування млинців та мали змогу дізнатися які бувають начинки. Всі бажаючі поділилися фото своїх смаколиків використовуючи падлет дошку.
А найцікавішим і «найсмачнішим» моментом було частування млинцями. Яскраві емоції, піднесення і грайливий настрій залишаться в пам’яті надовго й допоможуть пришвидшити прихід весни.

m_15_2017435898340c2a