Daily Archives: 27 Січня, 2017

Виставка мистецтва

В рамках тижня художньо-естетичного циклу 26.01.2017 відбулася виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Таланти твої Україно». На виставці були представлені роботи учнів  2-10 класів та батьків   школи.   Вироби на виставці різнилися різною технікою виконання: вишивка стрічкою, бісероплетіння, вишивка хрестиком та паперова пластика. Найбільшою увагою користувалися картина «Маки» та букет «Тюльпани»  у виконанні  Денисової Анни, учениці 9-А класу та її мами, техніка виконання  – вишивка бісером. Не залишилась без уваги яскраві картини  з  бісеру Бондаренко Діани, учениці 8-А класу, «Польові квіти» та  «Ангел» – Москаленко Діани.

Активну участь взяли учні початкових класів.   Свою майстерність з паперової пластики продемонструвала Камінська Каріна,  учениця 3 класу, з ручного шиття і бісероплетіння   учні 2 класу – Драганова Юлія  та Драганов Максим.

Дякуємо всім учням та батькам за  участь у виставці, бажаємо успіхів  та творчого натхнення у подальшій роботі.

P70125-154432 P70126-112504 P70126-112614 P70126-112628

В останн¡й день тижня предмет¡в художньо-естетичного циклу вчитель музичного мистецтва Петрашковська ¡.Л. провела м¡ж учнями 5х клас¡в музичний батл. Пригадали нотну грамоту, вп¡знавали п¡сн¡ та сп¡вали г¡мн Укра¡ни. Звання “Кращий знавець музики” отримала команда 5-а класу з кап¡таном команди Грусевич С. Вс¡ були щаслив¡ та задоволен¡.

Ще один день тижня предметів художньо- естетичного циклу пройшов не менш цікаво для учнів першого класу. Під керівництвом учителя музичного мистецтва Петрашковської І.Л. учениці 10 класу провели цікавий урок “Казка двері відчиняє”, де учні слухали чарівну музику, співали пісні з рухами та утворили оркестр власноруч- грали на дитячих музичних інструментах.