Monthly Archives: Березень 2024

Весняні канікули в 6-Б класі

Весняні канікули – це чудова пора для розваг та відпочинку. Весело і з користю провели весняні канікули учні 6-Б класу. Здійснили пішохідну екскурсію до міського парку, де отримати великий заряд енергії. Розважилися в колі друзів, грали в цікаві ігри-естафети, каталися на гойдалках. Милувалися весняним розмаїттям рослинного світу. Зарядилися позитивом та гарними емоціями.

https://drive.google.com/file/d/1PLQ2zmvWoMpbPFf5au4H5o63bIpgVZzB/view: Весняні канікули в 6-Б класі

Конкурс на кращу рекламу «Мій клас»

Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнуть до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки.

В гімназії пройшов конкурс на рекламу «Мій клас». Усі роботи – яскраві, неординарні та креативні. Учні та їх педагоги-наставники дійсно передали особливості своїх класів цими фотоколажами.  Всі класні колективи намагалися представити свій клас якомога яскравіше та цікавіше. Запрошуємо Вас до перегляду наших фотоколажів на падлет-дошці https://padlet.com/as0985312/padlet-mz5srn8tnai80qz5

Засідання фокус-групи учителів математики та інформатики

29 березня відбулося засідання фокус-групи учителів математики та інформатики на якому розглядалися питання планування та розробки інтегрованих уроків. Члени фокус-групи ретельно обговорили процес підготовки та проведення інтегрованого уроку. Педагоги обмінялися досвідом. Щоб заохотити дітей до навчання було вирішено провести інтегровані уроки. Засідання вийшло змістовним та корисним.

Видатки на утримання закладів освіти за лютий 2024 р.

 Видатки на утримання закладів освіти за лютий 2024 р.                  
                        
 2111  Заробітна плата(корекційні заняття)  2111Заробітна плата  державна субвенція2111  Заробітна плата2120 Нарахування на оплату раці(корекційні заняття)2120 Нарахування на оплату праці  державна субвенція2120 Нарахування на оплату праці2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар2220 Медикаменти та перев’язувальні матеріали (хлорні таблетки2230 Продукти харчування2240   Оплата послуг (крім омунальних) (оплата послуг зв’язку, інтернет, дез.обробка, демонтаж,повірка,монтаж теплолічильників,поточні ремонти)2250   Видатки на відрядження2271   Оплата теплопостачання2272  Оплата водопостачання  та водовідведення2273  Оплата електроенергії2274    Оплата природного газу2275  Оплата інших енергоносіїв(вугілля,вивіз сміття,вивіз рідких нечистот)2282 (надання освітніх послуг)2730 Інші виплати населенню (обов’язкове особисте страхування дітей)2800     Інші поточні видатки(податки,пеня)бюджет3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування3122 Капітальне  будівництво інших об’єктів3132  Капітальний ремонт3142   Реконструкція та реставрація бюджет +спец. 
Гімназія № 2  ( ЗОШ-12)521,44         587 667,45       130 432,26             114,72          121 201,84       30 061,07           28 584,77           1 100,00        41 436,83      185 655,00          344,78           26,25        1 127 146,41            1 127 146,41   

Засідання фокус-групи учителів суспільно-гуманітарного циклу

Засідання фокус-групи учителів суспільно-гуманітарного циклу відбулося згідно плану 28 березня 2024 року.Педагогічна спільнота обговорила ряд актуальних питань, пов’язаних з навчальним процесом та методикою викладання: 1.Організація пов торення вивченого матеріалу на уроках української мови, літератури, зарубіжної літератури та історії. 2.Інтеграція як освітній пазл сучасної освіти. 3.Використання мультимедійних презентацій на уроках суспільно-гуманітарного циклу. 4.Формування в учнів на урокахпредметів суспільно-гуманітарного циклу мотивації до навчальної діяльності та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу до навчально-виховного процесу. асідання методичного об’єднання пройшло змістовно та повчально, з вирішенням низки актуальних питань. Педагоги обмінялися досвідом, отримали нові знання та методичні рекомендації, що сприятиме покращенню якості викладання суспільно-гуманітарних дисциплін.

Засідання фокус-групи учителів природничих наук

29 березня відбулося засідання фокус-групи учителів природничих наук на якому розглядалися питання планування та розробки інтегрованих занять на квітень 2024 (на виконання наказу “Про виконання навчальних програм у І сем естрі 2023-2024 н.р.”

Керівник фокус-групи Олена Кудревич надала вчителям інформацію про інтегрований урок та його організацію в закладі. Заслухали пропозиції щодо проведення інтегрованих уроків та проведення тижня природничих наук. Було вирішено під час природничого тижня всім вчителям провести інтегровані уроки та велику увагу приділити розв’язанню компетентнісних задач. Також підготувати матеріали до порадника щодо формування природничої компетентності із застосуванням таксономії Блума.

Вітаємо переможців і призерів міського етапу конкурсу “Знай і люби свій край”

Вітаємо переможців і призерів міського етапу конкурсу “Знай і люби свій край”:

2 місце лялька “Україночка” Вовчик Злата (Драганова А.О.), художнє плетіння гачком та спицями 1 місце шопер “Метелик” Зубріцька Ірина ,

1 місце композиція “Пара драконів” Калужинський Даніїл (Лящевська О.В.),

вироби з бісеру 1 місце прикраса “Первоцвіт” Зубрицька Ірина, 1 місце картина “Птахи в бузку” Куслій Аліна (Лящевська О.В.). Бажаємо талановитим учням і творчим вчителям наснаги і подальших перемог!

Заняття з цивільного захисту

26,27 та 28 березня 2024 року відповдно до укладеного розкладу в закладі відбулися заняття з цивільного захисту,під час яких педагоги  змогли закріпити важливі навички , якими  варто володіти кожній людині,зважаючи на  особливий період воєнного стану. який запроваджено в Україні через агресію росії.За час повномасштабної війни вчителі набули вмінь діяти в екстремальній ситуації, поширюють інформацію серед здобувачів освіти та їх батьків,проте знання завжди потрібно оновлювати,, навіть яекщо впевнені, що до всього готові.Тому Галина Тараненко нагадала присутнім  чіткий порядок дій у разі оголошення евакуації,зупинилася на основних причинах загибелі постраждалих  в екстремальній ситуації,вказала на ключові аспекти правильної поведінки населення в особливий період.Особливої уваги потребували питання щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів., психологі натовпу., безпеки при масових скупченнях. Світлана Мартиненко надала дієві рекомендації щодо поведінки під час потрапляння у зону артобстрілу.Через обговорення відеоматеріалів присутні змогли проаналізувати власний рівень обізнаності з питання правильних дій під час перебування в зоні ураження стрілецької зброї та потрапляння під завали. Окремо було акцентовано увагу на превентивних заходах з метою попередження інфекційних захворювань (грип,скарлатина).

Присутні на заняттях визнали  важливість, своєчасність, та дієвість розглянутих питань.

Онлайн-посиденьки мовного клубу “Українською правильно так!’

28.03.2024р педагогів гімназії було запрошено на онлайн- посиденьки до мовного клубу “Українською правильно так!’
У творчому колі шанувальники рідного слова обговорили найуживаніші варваризми української мови та їх відповідники, збагатили словниковий запас “веснянізмами”, пригадали забуті прислівники та їх правопис, вчились розрізняти Г і Ґ у питомій українській лексиці, вчили “чистомовки” та фразеологізми. Жива, творча атмосфера сприяла активному пошуку поповнення словникового запасу педагогів.

Нарада “Про роботу гімназії з охоплення навчанням здобувачів освіти”.

27 березня відбулася нарада з питань охоплення навчанням здобувачів освіти, контролю та супроводу сімейної форми здобуття освіти, подолання освітніх втрат та виявлення і підтримки дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Слухали директора Тетяну Пустову, соціального педагога Ольгу Волощук, які проаналізували стан охоплення навчанням та відвідування занять у закладі за дистанційною та змішаною формою навчання здобувачів освіти. Заслухали звіти всіх класних керівників. Наголошено на важливості ведення щоденного обліку відвідування та необхідності посилення співпраці з батьківською громадою щодо з’ясування причин відсутності дитини на уроках. Всі пропуски навчальних занять мають бути підтверджені довідками від лікаря або записками від батьків про причину пропусків.

Заступник директора Галина Тараненко винесла на обговорення важливе питання подолання освітніх втрат як індивідуального, так і системного характеру. Після обговорення заступником директора були надані пропозиції щодо ефективної діяльності закладу з цього важливого питання та ухвалені виважені рішення, які сприятимуть здійсненню допомоги кожному здобувачу освіти з подолання прогалин у знаннях та надання підтримки у процесі просування кожною дитиною індивудіальною освітньою траєкторією.