Monthly Archives: Жовтень 2016

Засідання батьківського комітету

27 жовтня відбулося засідання батьківського комітету та благодійного фонду школи. Батьки розглядали питання забезпечення класів комп′ютерною технікою та  роботу благодійного фонду; узгодили плани перспективного розвитку школи. На засіданні була присутня директор школи Пустова Т.В.

DSCN9811

 

Наступність – успішна умова адаптаціії до навчання

27 жовтня ЗОШ №12 відбулося спільне засідання методичного об’єднання вчителів початкової школи , вчителів  5- х класів ЗОШ № 12 та педагогів ДНЗ – ЗОШ І ст. № 2.

На урок української мови ( вчитель Подлісецька А.П.) завітала Телегера Н.М., яка мала змогу спостерігати за активною роботою своїх вихованців – випускників 2016 року, учнів  5 – б класу. Під час обговорення уроку було відзначено  високий рівень загальноорганізаційних навичок школярів, готовність працювати та аналізувати свої вчинки та дії. На засіданні також обговорено питання наступності як важливого принципу успішної адаптації п’ятикласників до навчання в основній школі.

День творчості

У четвер, 27 жовтня в 1 – 4 класах весело та креативно пройшов День творчості. Бажаючі учні  мали можливість набути нових навичок , відвідавши майстер – клас малювання “по вологому”. Працював виставковий зал “Малюю українську казку”. На інтегрованому уроці трудового навчання  і образотворчого мистецтва 3 класники (вчитель Драганова А.О.)  мали нагоду спробувати себе в ролі  архітекторів під час створення колективного проекту “Місто майбутнього” в техніці “колаж” .

День рідної мови в початковій школі

26 жовтня  – День рідної мови в початковій школі. Він відзначився новими цікавими формами роботи спрямованими як на гармонійний розвиток усіх видів мовленнєвої діяльності так і на формування соціокультурної компетенції та патріотичного виховання.
Для учнів 3 класу він запамятався тематичним днем, за умовами якого всі предмети навчально циклу були підпорядковані одній загальній темі “Школа – твій дім. Вчися жити у нім”. Так на уроці ураїнської мови Драганова А.О. вчила своїх вихованців будувати усні та письмові діалоги на основі життєвих ситуацій зі шкільного життя. На уроці літературного читання перевірка навички читання мовчки здійснювалась на основі повчального тексту В.Сухомлинського на тему взаємин між однокласниками. Учні мали можливість письмово висловити власну думку щодо  вчинку головного героя. Цікавим та повчальним став урок предмету Я у світі з теми: “Школа. традиції школи”, на  якому учні започаткували навчальний проект “Історія та традиції моєї школи”. Урок фізичної культури було проведено на свіжому повітрі у форми гри. Це не лише задовольнило потребу дітей в руховій активності , а й стало презентацією як можна  у повсякденному житті провести весело і цікаво дозвілля з друзями – одноклассниками.
Відкритий урок літературного читання, проведений вчителем Чамлай Н.В. подарував другокласникам зустріч із сучасною авторкою Оксаною Кротюк та її незабутніми поетичними творами для дітей.
Протягом дня в кожному класі відбулися хвилинки старанності “В гостях у пані Каліграфії”, організовано виставку малюнків “У світі української казки”.
вихованці групи подовженого дня взяли участь у параді перлин народної мудрості ”
Народ скаже, як зав’яже”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

День математики

25 жовтня запам’ятався нашим вихованцям як День математики.

Олексюк З.І. було проведено відкритий урок  з математики у 1 класі, на якому були присутні директор школи Пустова Т.В., керівник МО Драганова А.О., батьки та вихователі ДНЗ № 12 та 25. Найбільшим сюрпризом для малюків стала зустріч з вихователями садочків, які відмітили високий рівень підготовки та проведення уроку і щиро  пораділи за своїх колишніх вихованців. Під час сумісного засідання МО було обговорено питання наступності між школою та дошкільними закладами і намічені шляхи наступної співпраці.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

         Протягом дня команда ерудитів 3 класу під керівництвом Драганової А.О. проводила математичний тест – драйв “Заморочки з математичної бочки”. Відповідно до віку учнів діти підготували завдання на кмітливість та логічне мислення. За кожну правильну відповідь на розумників чекала нагорода з бочки – солодка цукерка.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В кінці дня Чамлай Н.В. провела традиційне засідання клубу “Ерудит” математичного спрямування, яке надало можливість заявити  про себе кращим математикам 1- 4 класів. Порадували своїми здібностями переможці: першачки Семенова Є., Рибченко К., другокласник Закревський Б., третьокласниця Кіданова А., учні 4 класу Форостян С., Артеменко Ю..

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

Міський конкурс англомовної поезії

19 жовтня 2016 року на базі гімназії   проведено міський конкурс англомовної поезії серед учнів 4-5 та 6-7 класів.

Вітаємо наших призерів Святова М. та  Грусевич С., які посіли ІІ місце!  

image (2)

Тиждень початкової школи

24 жовтня у ЗОШ № 12 стартував тиждень початкової школи. Цікавим та насиченим був його перший день – День здоров’я. Ранок розпочався з ритмічної  зарядки, проведеної ученицями 9 класу Негреско Анною та Сарнавскою Каріною.  Під час уроків вчителі початкових класів проводили музичні хвилинки відпочинку.  В 1 та 3 класах уроки фізичної культури було проведено у формі змагання “Веселі старти”. Розпочато колективну роботу над книжкою – саморобкою “Абетка здоровя” під керівництвом Олексюк З.І..

Весела підзарядка! веселі змагання на уроці фізкультури веселі старти в 3 класі ритмічна зарядка Першокласники на зарядціРитмічна хвилинка відпочинку в 2 класі

Профільне навчання

14 жовтня Україна вшановувала тих, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє. Саме тому 17жовтня на базі  міського Ресурсного Центру   Захисту Вітчизни  відбулася зустріч    учнів 11 класу  з  Градецьким  Олексієм Леонідовичом, офіцером відділення по роботі з особовим складом в/ч А-2183 .

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Спортивні змагання

13 жовтня 2016 року  в школі пройшли спортивні  змагання «Ми нащадки козацького роду»  серед учнів 5- 6 класів. Команди змагалися  у музичному конкурсі,   капітани  демонстрували свої  знання з історії України,  а саме головне  у вмінні бути спритними, сильними та  винахідливими. Переможцями стали команди 5а класу-І місце(Герасимчук Н.Ю.), 5б-ІІ місце(Бурлаченко С.О.), ІІІ-6а клас(Гримач І.М.).IMG_6104 IMG_6050 IMG_6123 IMG_6026

Веселі козачата

Цікава пройшла виховна година  «Веселі козачата» у 3 класі(Драганова А.О.)  Різноманітні  випробування які пройшли команди , згуртували, навчили   їх співпрацювати  та  принесли багато позитивних вражень.Без взаємодопомоги славетним козакам ніяк не побороти ворога. Змагання Передача ядра. Привітання від однокласниць Візитна картка команд. Визначаємо найширокоплечішу команду! Конкурс капітанівСнайпери