Monthly Archives: Квітень 2017

Благодійний фонд квітень 2017

Інформація -благодійний фонд квітень 2017

натисніть тут  ↑

Світле свято  – Великдень

Напередодні великого християнського свята Великдень, у 6-Б класі було проведено виховну годину «Світле свято Великдень».  Під час проведення виховної години, учні поглибили знання про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи. На занятті діти знайомились із ритуалом випікання паски,  символікою знаків на писанках та їх видами. А також виготовляли свої писанки і обмінювались ними бажаючи здоров’я.

Діти та батьки, що були присутні на святі, розповідали про родинні традиції. Учні представляли писанки та паски виготовлені разом із близькими.

По завершенню свята всі скуштували Великодньої паски виготовленої родиною Зав’ялових.

CAM01451 CAM01458 CAM01463 CAM01473CAM01468 CAM01478

ЦЗ

CAM02897_1_ CAM02900_1_

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Акція «Посади дуба»

       11 квітня  учні  10-11 касу  взяли активну участь у проведенні  екологічного флешмобу “Приєднайся до Дня довкілля – посади дуба – оберіг українського народу”. Шість маленьких саджанців були з любов’ю посаджені біля школи. Сподіваємося , що пройдуть роки і маленькі деревця стануть красенями дубами, які радо будуть зустрічати  наших  школярів.

P70411-142507 P70411-142524 P70411-142830

Завершився районний зліт команд ЮІР

З метою активізації роботи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму та  організації змістовного дозвілля дітей 7 квітня на базі Підгороднянської школи відбувся  районний зліт ЮІР. Місто Первомайськ представляла    команда  школи «Автостоп».

Змагання загонів ЮІР  проводилися за чотирма основними етапами: «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Велоестафета», «Тематичний урок з безпеки дорожнього руху – агітаційно-пропагандистський виступ команди».

На першому етапі змагання   члени загону ЮІР давали письмові відповіді на запитання щодо Правил дорожнього руху.   Запитання були  складні,  адже  відображали різні транспортні ситуації. У конкурсі “Юний регулювальник” капітан загону демонстрував  жести регулювальника. Треба зазначити, що команда «Автостоп» була визнання найкращою на даному етапі У “Велоестафеті”  четверо учасників   проїжджали  завданим маршрутом, виконуючи при цьому різні за своєю складністю фігури.

Однак, звичайно, що з усіх вищеназваних етапів змагання найцiкавiшим виявився конкурс агітбригад. Його учасникам необхідно було за  десять  хвилин виступу розкрити головну тематику – пропаганда безпечної поведінки на вулицях і дорогах, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, популяризація діяльності поліції та загонів ЮІР.   Яскравий виступ  команди   «Автостоп» не залишив байдужих нікого і тому команда  посіла гідне,  третє місце. Вітаємо наших призерів!

IMG_0533 IMG_0546 IMG_0577 IMG_0589

Акт про взяття на облік матеріальних цінностей березень 2017

акт на облік  2017 

натисніть тут↑

Про надходження і використання коштів, отриманих від благодійної допомоги березень 2017 року

за березень

натисніть тут↑