Monthly Archives: Квітень 2022

#Мипродовжуємофлешмоб

Screenshot_1Учні, батьки та вчителі Первомайської гімназії №2 долучилися до Всеукраїнського флешмобу по виконанню пісні січових стрільців “Ой у лузі червона калина…»

Screenshot_2

clipboard01-2

Безымянный 2

Навчання та виховання успіхом

зображення_viber_2022-04-26_17-15-48-31126 квітня 2022 року відповідно до річного плану роботи гімназії відбулося засідання педагогічної ради на тему: “Навчання та виховання успіхом”.
Виступила практичний психолог гімназії Марина Водоп’ян, яка наголосила на важливості врахуванні індивідуальних особливостей учнів для їхнього успіху. Вказала на психологічні фактори, що визначають успіхи та невдачі у навчанні.
Педагоги розглянули методи та прийоми для створення ситуації успіху на уроці. Психолог запропонувала педагогам у своїй діяльності та під час освітнього процесу використовувати мотиваційні та заохочувальні фрази для налаштування учнів на позитивний лад, віри у власні сили та наголосила, що заохочення повинні відповідати реальним успіхам і відображати не так здібності учня, скільки прикладені ним зусилля.
У другій частині педагогічної ради кожен учасник на практиці зміг оцінити свої індивідуальні особливості та виконати запропоновані психологом впрати та техніки для нормалізації психо-емоційного стану, отримати коментар своїх дій від психолога.

День пам’яті Чорнобильської трагедії

26gh  Сьогодні весь світ згадує річницю трагедії, що трапилася на Чорнобильській АЕС 36 років тому – два теплові вибухи та подальше руйнування четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. Саме так розпочалося страшне лихо на українській землі  в ніч на 26 квітня 1986 року…

Суміш із розплавленого металу, піску, бетону і частинок палива розтікалася під реакторними приміщеннями. В результаті аварії стався викид радіоактивних речовин і зараження ними великих територій. Зупинити виверження радіоактивних речовин зі зруйнованого реактора вдалося лише наприкінці травня 1986 року.

Сьогодні, 36 років потому, ми низько вклоняємося тим, хто не шкодував своїх сил і здоров’я, аби зупинити згубні наслідки Чорнобильської катастрофи. Кожен із цих людей – герой. І ми маємо завжди пам’ятати їхній подвиг!

Великодній кошик

Великдень – це одне з найбільших свят у світовій історії і головне ​​у році для всіх православних християн.
Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе і радісне майбутнє.Готувалась до Великодня і наша велика шкільна родина. Усі – від маленьких першокласників, до старшокласників та вчителів взяли участь у шкільній виставці поробок “Великодній кошик”.Жовті, червоні, жовто-гарячі крашанки виблискували у кошиках, а прикрашені дитячими руками маленькі пасочки створюють неперевершений настрій світлого Христового Воскресіння.

Screenshot_1 Screenshot_2 Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5 Screenshot_6

22 квітня – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

94422207_636828380502492_1925856300369969152_n      22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Вперше день Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем.

День Землі щорічно відзначається в 147 країнах.

В Україні працює “гаряча лінія” психологічної допомоги для постраждалих від війни

В Україні працює “гаряча лінія”, де людям, які переживають стрес через війну або вимушений переїзд, можуть надати психологічну підтримку.

За допомогою можна звернутися до Міжнародної організації з міграції за номером 0 800 211 444повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“Гаряча лінія” безоплатна та анонімна.

Там працюють кваліфіковані психологи.

d140a02-----755

“Через повномасштабне вторгнення РФ до України українцям довелося повністю змінити своє життя.

Вимушена зміна місця проживання, розлука та втрата зв‘язку з рідними та близькими, постійне переживання та страх – далеко не повний список проблем, з якими зараз зіткнулися сотні тисяч українців”, – кажуть у МОЗ.

Що таке “провина вцілілого”, та як її подолати, читайте тут.

Нагадаємо, в Україні запустили мобільний додаток для психологічної підтримки військових.

Вас також може зацікавити:

Як батькам вберегти дітей від психологічної травми під час війни: поради

Тривога, відчуття сорому та провини: ознаки психологічної травми у дітей

В Україні створили онлайн-платформу для навчання та психологічної підтримки школярів

Хочете дізнатися більше здоров’я та здоровий спосіб життя? Долучайтеся до групи Мамо, я у шапці! у Telegram та Facebook.

Пам’ятка для батьків: Як покращити адаптацію дитини до іншого місця проживання під час вимушеного переселення

Screenshot_2

Інструктивно-методична нарада

12 квітня у закладі відбулася інструктивно-методична нарада, у процесі якої було розглянуто важливі питання:

– про порядок завершення 2021-2022 навчального року в особливий період;

– про підготовку вчителя до впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти у 5-х класах;

– про результати вивчення професійних нахилів випускників 9-х класів.

Крім того було обговорено питання надання психологічної підтримки учням та батькам у період воєнного стану.

изображение_viber_2022-02-07_08-39-47-102