Monthly Archives: Листопад 2016

29.11.2016 року учні 9-А та 10 класу відвідали Южноукраїнський енергокомплекс (Южноукраїнська атомна електростанція, Ташлицька гідроакумулююча електростанція, Александрівська гідроелектростанція). Екскурсія тривала 4 години. Всі залишилися задоволеними та щасливими. Учні, отримавши море нової інформації, зацікавились роботою на ЮАЕС та  вузами, які дають професії, щоб мати можливість працювати на електростанції.

DSCN8839 DSCN8855 DSCN8858 DSCN8863DSCN8851DSCN8869 DSCN8886 DSCN8889 DSCN8895 DSCN8899

Учні нашої школи стали учасниками міжнародного проекту GoCamp. Це – новий формат табору, робочою мовою якого є англійська або німецька. Протягом трьох тижнів табору діти зможуть взяти участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися англійською з іноземними волонтерами та відпочити. Учні створили оригінальний відеоролик, в якому запрошують волонтера до своєї школи. Сподіваємось на перемогу!

Перша спроба

28.11.2016р. Ганусовською І.О. проведено відкритий урок зарубіжної літератури у 5б класі. Вдало підібрані інтерактивні вправи допомогли учням зрозуміти та пояснити мотиви вчинків головного героя казки О.Уайльда «Хлопчик-зірка». Урок було проведено в рамках тематичного дня «Люди в історії».

Нестандартний урок

24 листопада у 5А класі проведено нестандартний урок української мови .Герасимчук Н.Ю (учитель української мови та літератури) та Олексюк З.І (учитель початкових класів) створили умови для поглиблення знань п’ятикласниками з теми «Однорідні члени речення». Метою такого заняття стала допомога учням в адаптації до навчання у старшій школі.

фото2

Міський семінар заступників директорів з виховної роботи «Виховна система класу: досвід, перспектива»

23 листопада 2016 року  на базі школи  відбувся міський семінар “Виховна система класу: досвід, перспектива”. У ході семінару, класний керівник Гримач І.М., переможець Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник»(2016),    презентувала  виховну систему класу “Піраміда успіху”. Учасникам заходу  було представлено  виховний захід у формі телевізійного шоу “Зірковий шлях” на тему “Пісня – душа народу” (класний керівник Петрашковська І.Л.), родинне свято “Скарби моєї родини” (класний керівник Полісецька А.П.) та колективну ігрову справу “Медіакультура і ми: вчимося медіаграмотності”  (класний керівник Гримач І.М.). Учасники семінару    відзначили , високий методичний рівень та сучасний підхід до підготовки виховних заходів  класними керівниками школи.

20161123_130802 20161123_131539 DSCN0148 DSCN0160 DSCN0170 DSCN0190 DSCN0203

Тематичний день « Нам цікавий тваринний світ»

17 листопада вчителем 2 класу Чамлай Н.В. був проведений тематичний день « Нам цікавий тваринний світ».

Основною метою було формування природознавчої компетентності шляхом засвоєння інтегрованих знань про живу природу, основ екологічних знань, формування ціннісного ставлення до природи,  розвиток ключової комунікативної  компетентності та вміння вчитися.

Учні із задоволенням ділилися своїми інформаційними знахідками, обмінювались думками в парі та в групі, аналізували, описували, ліпили.  Були використані інтерактивні методи, метод проблемно- пошукового діалогу, метод емпатії під час яких учні мали змогу використати свої знання, показати вміння та розкрити здібності.

лiплення_тваринки презентацiя_власних_загадок робота_в_групах твiр_про_лисичку урок_лiтературного__чит. урок_образотворчого_мистецтва урок_розвитку_зв'язного_мовлення

16.11.2016 року на базі ЗОШ №12 відбувся практикум для вчителів англійської мови шкіл міста під керівництвом директора школи, учителя-методиста Пустової Т.В. Вчителі розглянули питання вживання англійських фразових дієслів, використання ІКТ на уроках англійської мови, виконали практичні завдання. Своїм досвідом з  питання використання ІКТ на уроках поділився вчитель ЗОШ №1 Мозгунов Р.Ю.

Міжпредметні звязки

15.11.2016 року відбувся відкритий урок з питання підготовки до засідання педагогічної ради. Учителю  Могильній С.П та учням 10 класу, на уроці всесвітньої історії, вдалося поєднати тему з уроками правознавства.

10.11.2016 школярі початкової школи демонстрували прагнення знати і вивчати українську мову під час цікавої подорожі “Мову рідну знаю, залюбки її вивчаю”. Під керівництвом учителя Олексюк З.І. діти поринули у красу рідного слова. Найактивнішими знавцями визначено Галімон О. (4 клас), Петрашковську В. (3 клас) та Пономаренко С. (1 клас).

IMG_20161109_140128

Український народний костюм-складова духовної культури

Будь-який національний одяг відображає культуру, історію і традиції свого народу. Повною мірою це стосується і українського народного костюму. Національний український одяг зберіг багато рис української культури в різні періоди історії. Його особливості та орнаменти дають можливість вивчати культуру українського народу, тісно пов’язану з його історією. 9 листопада  відбувся виховний захід  у 8 б класі , який був присвячений  знайомству школярів з історією українського народного костюму та  його традиціями.