Monthly Archives: Лютий 2017

27.02.2017 року під керівництвом заступника директора, Тараненко Г.В., відбувся методичний захід “Учитель-профі”. Учасники були поділені на дві команди, які змагалися за звання “Супер профі”. Перед командами були поставленні завдання різного характеру: “вірю”-“не вірю”, закінчити цитату відомого педагога та питання методичного і практичного напряму. Всі учасники проявили себе активно і отримали багато позитивних емоцій.

DSCN1300 DSCN1303 DSCN1305

Запрошення до 1 класу

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12  Первомайської

міської ради Миколаївської області оголошує набір дітей до 1 класу на 2016-2017 навчальний рік.

 

Наша школа– це:

*  емоційний комфорт

*  індивідуальний підхід

*  психологічний супровід

*  якісне навчання

 

Прийом документів триває з 01.02.2017 р.

Заяви подаються секретарю школи за адресою м. Первомайськ, вул Чкалова, 19

Для вступу до школи батькам необхідно подати:

 1. Заяву на ім’я директора про зарахування дитини до першого класу.
 2. Копії свідоцтва про народження та ідентифікаційного коду дитини.
 3. Медичну довідку про стан здоров’я дитини.

Цього року Ваша дитина йде до першого класу. Це велика подія у Вашій сім’ї. Ми сердечно вітаємо Вас і бажаємо, щоб Ваші сподівання здійснилися, щоб Вашій дитині було добре, затишно і цікаво в нашій школі.

 

Десять правил батькам першокласника

“…Від п’ятирічної дитини до мене тільки крок, від новонародженого до п’ятирічного – страшна відстань”  Л.Толстой

 

 • Любіть дитину. Не забувайте про тілесний контакт з дитиною. Знаходьте радість у спілкуванні з дітьми. Дайте дитині місце в сім’ї.
 • Хай не буде жодного дня без прочитаної книжки.
 • Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мову. Цікавтеся справами і проблемами дитини.
 • Дозволяйте дитині малювати, розфарбовувати, вирізати, наклеювати, ліпити.
 • Відвідуйте театри, організовуйте сімейні екскурсії містом.
 • Надайте перевагу повнішому харчуванню дитини, а не розкішному одягу.
 • Обмежте перегляд телепередач, ігри на коп’ютері до 30 хвилин.
 • Привчайте дітей до самообслуговування і формуйте трудові навички і любов до праці.
 • Не робіть із дитини лише споживача, хай вона буде рівноправним членом сім’ї із своїми правилами і обов’язками.
 • Памятайте, що діти – не прості продовжувачі наших особистих умінь і здібностей. Кожна дитина має право на власний вияв своїх потенційних можливостей і на власну долю.

 

Десять справ, які повинні зробити батьки першокласника 1-го вересня.

 1. Ваша дитина хвилюватиметься. Прикрасьте її кімнату кульками, плакатом з веселим написом.
 2. Приготуйте маленький подарунок, барвисто оформлений і покладіть поряд з її подушкою.
 3. Якщо Ви напередодні зібрали портфель, все одно ще раз зазирніть до нього разом з дитиною і покладіть ще якісь дрібні речі: комічну гумку або незвичайний олівець.
 4. Цього дня забороніть собі повчати дитину, підвищувати на неї голос. Не сердьтесь і не хмуртесь!
 5. Відкладіть усі справи, візьміть вільний день на роботі. Ви повинні бути поряд, коли дитина переступить шкільний поріг.
 6. Скажіть своєму першокланику, як добре і чудово він виглядає.
 7. Зустрічаючи дитину зі школи, розпитайте, що їй сподобалось, що вона робила, похваліть за те, що вона трималася впевнено (навіть якщо це не так).
 8. Увечері організуйте святкову вечерю. Запросіть бабусь, дідусів.
 9. Не забудьте сказати дитині, як щиро Ви її любите.
 10. Лягаючи спати, дайте слово і надалі бути до дитини таким лагідним, спокійним і уважним, як сьогодні.

 

Шановні батьки, давайте у тісній співпраці із учителями нашої школи виховаємо дітей освіченими, цілеспрямованими, творчими, успішними, щасливими.

 

 

21.02 в 5 класі, під керівництвом вчителів  Мінди С.К та Олексюк З.І., відбулася математична гра “Зірка математики”. Були задіяні діти 11 класу,які провели з командами практичні завдання та підготували кросворди для капітанів команд. Ця гра принесла дітям радість і задоволення, сприяла розвитку дружніх стосунків та бажанню допомагти друзям по команді

.P1060291 P1060307 P1060319 P1060369 P1060370 P1060373 P1060381

Формування навичок   здорового способу життя школярів – пріоритетний напрямок виховної роботи  школи.   16 лютого відповідно до річного  плану  у школі  відбувся  конкурс шкільних агітбригад  «Ми за здоровий спосіб життя». Виступи учнів  були різноманітними та цікавими за змістом, але перемогу здобули активні, творчі та талановиті команди 2,3,6а,11 класів. Вітаємо переможців!

DSCN1127 DSCN1137 DSCN1154 DSCN1204 DSCN1207 DSCN1242

16.02.2017 року на базі ЗОШ №12 відбувся практикум для вчителів англійської мови шкіл міста.  Керівник практикуму Пустова Т.В  поділилася досвідом участі школи у міжнародних проектах, розповіла про роботу вчителя англійської мови Розводовської О.М.  у програмі eTwinning Plus  та проекті GoCamp 2017.   У рамках конкурсного відбору заявка ЗОШ №12 отримала найвищі бали. Школа  увійшла  до 203 шкіл переможниць.  Під час практикуму вчителі обговорили питання  розвитку в  учнів основних комунікативних вмінь, зокрема здійснення усномовленнєвого спілкування. Вчителі із задоволенням взяли участь у практичному занятті із відпрацювання мовних конструкцій засобами сучасної  англомовної пісні..

практикум2 Практикум практикум1

 • 1 2 3
  І знову успіх!Креативне завдання нашої команди було особливо відзначене відбірковою комісією міжнародного проекту GoCamp 2017.
  Наша робота, під керівництвом Розводовської О.М., отримала найвищу кількість балів у рамках проекту.

Шкільна бібліотека ЗОШ №12 брала участь у Всеукраїнському конкурсі  “Шкільна бібліотека – 2017″номінація “Бібліотека -виховний простір навчального закладу”. До вашої уваги конкурсна робота бібліотекаря школи Мироненко Т.М.

Натиснути тут → ЗОШ №12 бібліотека.

Протягом тижня учні школи  долучились до збору гуманiтарної допомоги для житeлiв Авдіївки. Шкільній громаді  вдалось зібрати продукти, теплі речі, засоби гігієни, медикаменти та інші необхідні для мешканців Сходу речі. До благодійного збору долучився також і педагогічний колектив. У середу, 8 лютого, частина гуманітарної допомоги вирушила на Схід країни. Решту зібраних речей  відправлять згодом, у п’ятницю, 10 лютого.

20170208_141813 IMG_2017-02-06_131841

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. В цей день в нашому освітньому закладі вчителем англійської мови, Розводовською О.М., в 10 класі був проведений інтегрований урок  англійської мови з інформатикою  на тему “The Internet in Modern Life”. Під час уроку школярі   презентували свої улюблені сайти та комп’ютерні програми, обговорювали правила безпеки в Інтернеті, а також приєдналися до міжнародного флешмобу “Обіцянка на 2017 рік”. Вони зробили та виклали свої селфі-знімки на сторінках соціальних мереж під хештегом #SID2017. Учні нашої школи усвідомлюють, що безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій є нормою у цивілізованому суспільстві .

w28XHQpmoc4 (1) rp9XksJuhK8 7MrHRRNebQk

ЗНО-2017

ЗНО-2017 розпочнеться 23 травня

Зовнішнєнезалежне оцінювання випускників шкіл та осіб, які вступатимуть до вищих навчальних закладів у 2017 році розпочнеться 23 травня та триватиме до 16 червня. Відповідні дати визначені наказом МОН, яким затверджений календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2017 році.

Зокрема, основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться проведенням тесту з української мови і літератури.

25 травня відбудуться тестування з німецької, французької та іспанської мов, 29 з англійської мови.

Зовнішнє оцінювання з математики і історії України буде проведено 31 травня та 2 червня відповідно.

Тест з російської мови абітурієнти складатимуть 6 червня, з біології 8 червня, з географії 12 червня, фізики – 14 червня.

Завершуватиме програму основної сесії ЗНО тест з хімії, що буде проведений 16 червня.

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 6 лютого і триватиме до 17 березня.

Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 3 до 12 липня за окремим графіком.

Як відомо, кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році матиме право скласти тести не більш ніж із чотирьох навчальних предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року.