Monthly Archives: Березень 2017

15 березня у Первомайській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 Первомайської міської ради Миколаївської області відбувся практикум для вчителів англійської мови шкіл міста. Директор школи- учасницz європейської програми eTwinning plus ,Пустова Т.В. , познайомила колег з можливостями програми,а вчитель-ітвіннер, Розводовська О.М., розповіла про етапи проектної діяльності, зробивши наголос на тому, що  eTwinning є стимулом до самовдосконалення вчителів та учнів. Також  ітвінер  поділилася з присутніми  своїми планами щодо співпраці з однією зі шкіл Польщі.

QWCzEtGX8gc (1)

У 6-Б класі відбулося родинне свято «8 березня – свято мам, бабусь, дівчат».

На святі були присутні мами, бабусі учнів, які милувалися виступом своїх дітей: пісні, вірші, частівки. Потім також приймали участь в інсценівках, конкурсах. Найбільше сподобався конкурс «Лагідні руки», де мами впізнавали руки своїх дітей із зав`язаними очима. Кульмінацією свята був виступ Тодорошка Романа, який зіграв на трубі народний танець «Ой, джигуне, джигуне». В кінці свята діти подарували своїм мамам та бабусям тюльпани, виготовлені своїми руками, та запросили на танець.

Яке ж це свято без пригощення? Про це попіклувалися батьки і віддячили своїм дітям смачними стравами та солодощами.

CAM01363 CAM01372 CAM01378 CAM01398 CAM01407 CAM01410 CAM01413

Вітаємо переможців!!!

Відповідно до орієнтовного плану Всеукраїнських очно-заочних масових заходів із учнівською молоддю, з метою розвитку художньо-обдарованих дітей, підтримки та розвитку їх творчості з декоративно-ужиткового мистецтва і традиційних художніх ремесел, з 20.02 по 24.02.2017 року відбувся міський етап конкурсу «Знай і люби свій край».  Учні ЗОШ №12 прийняли участь і стали переможцями в номінаціях:

«Художня вишивка» – III місце – Дідик Єлизавета, 6-А клас, за роботу рушничок «Троянди»;

«Вишивка бісером» –  II місце Мірянова Анна, учениця 7-А класу, за роботу «Кава» та III місце Савранська Карина , учениця 9-А класу, за роботу «Дама в капелюсі»;

«Вишивка стрічками» – III місце посіла Бондаренко Роксана, учениця 7-А класу, за роботу «Маки» (керівник Лящевська О.В.).

Бажаємо учням та керівникам успіхів в подальшій роботі

.CAM01345 CAM01335 CAM01338 CAM01344 CAM01336

Засідання педагогічної ради «Майстерність класних керівників. Роль класних керівників у особистісному та загальнокультурному розвитку учнів»

28 лютого відбулося засідання педагогічної ради «Майстерність класних керівників. Роль класних керівників у особистісному та загальнокультурному розвитку учнів». На засіданні класні керівники   обговорювали       модель      випускника відповідно до  проекту  Концепції «Нова школа. Простір освітніх можливостей». Було  проаналізовано   діяльність  класних керівників щодо формування системи цінностей і моральних якостей  школяра.. Проведено практикум  на  створення системи учнівського колективу.

DSCN1275 DSCN1247 DSCN1253 DSCN1254 DSCN1269

АКТ ПРО ВИТРАТИ З БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ЗА ЛЮТИЙ 2017