Monthly Archives: Червень 2017

Весело відпочивали,
Та прощатись прийшов час,
І на той рік будем раді
Зустрічати усіх вас!
20.06.2017р. Останній день роботи табору «зелений журавлик». Ще напередодні було оголошено про масу сюрпризів як для дітей, так і для працівників табору. Остання лінійка, останні приготування до святкового концерту «До побачення, «Зелений журавлику»!.
О 10.30. рекреацію початкової школи заполонили «журавлята». Кожен загін приготував номер «на біс»- кращий виступ протягом зміни. Пісні, танці, музичні композиції, пародії, навіть «Весела зарядка» зазвучали з імпровізованої «зеленої доріжки». Та, безперечно, родзинкою концерту став виступ вихователів: танок-експромт «Ламбада». Діти охоче підтримали наставників у непростому завданні. Отож задоволеними залишились усі. Наостанок начальник табору Бурлаченко С.О. підвела підсумок роботи: нагороджено загони в номінаціях «Креатив-2017», «Артистизм-2017», «Талант-2017», «Надія -2017», «Спортсмени-2017», «Перспектива-2017», «Перший крок-2017», «Мандрівник-2017», «Драйв-2017», «Слава-2017»,вихователів та вожатих солодкими подарунками, вручено грамоти-подяки кухарям, техпрацівникам, медичній сестрі. Із закчним словом виступила директор школи Пустова Т.В.,яка побажала дітям безпечного відпочинку і

16.06.2017 р. Дванадцятий день роботи табору став найочікуванішим, адже повинен був назвати короля і королеву «Зеленого журавлика». За звання «Містер табір-2017» змагались 9 джентельменів, за право одягти стрічку «Міс –табір – 2017» – 9 юних леді. Дефіле у яскравому вбранні, конкурси «Мій коник» та «Ерудит», створення і демонстрація костюму з підручних матеріалів допомогли визначити найкращих із кращих : «Містер –табір -2017», «Міс –табір -2017», «Віце –містер», «Віце-міс», «Містер і «Міс –глядацьких симпатій», «Містер –шик», «Мускул», «Елегантність», «Талант» та «Ерудит», «Міс-грація», «Чарівність», «Ерудиція». Кожен учасник отримав неоціненний досвід та солодкий подарунок. Весела дискотека завершила свято.

888

гг

н

ф

15.06.2017 р. Одинадцятий день роботи табору став насиченим на конкурси та події. У «Зеленому журавлику» пройшов чемпіонат з вуличного футболу на першість табору. Запекла боротьба, що триває вже кілька зустрічей серед команд «Живчики» та «Рекордсмени» цього разу закінчилась перемогою останніх. У поєдинку «Друзів» та «VIP» визначити кращих не вдалося, команди розійшлися внічию. Менші «журавлята» «воювали» більш спокійно: на асфальті у вуличному стріт-арті «Акули», «Дружні», «Веселка» та «Діти –квіти» запросили глядачів на дитячі літні мрії. За кільканадцять хвилин майданчик перед школою заполонили пальми, човники, береги теплих країн. Та чи не наймасовішою стала «Піжамна вечірка» загону «Акули», яку організувала наша гостя Міша Хаму. Дефіле у піжамах, казка для сну не змогли вмістити всіх бажаючих. На стенді «Мені сьогодні в таборі» діти попросили продовження вечірки.

33333 9988 5676 2344 33 3 2 1

14.06.2017 р. стало найнезвичайнішим днем у зміні, адже День мандрівника за планом перетворився у День пірата. Зарядка під мелодію «Говорят мы бяки-буки…» та «Острів скарбів»,чорні мітки всім загонам – і ось вже розмальовані вихованці та вихователі «Зеленого журавлика» збираються на Піратську вечірку із запальними конкурсами: «Незвичайний оркестр», «Звірячий хор», «Танок із стільцями», «Танцювальна інсценізація «Ріпки», загадки-жарти. Переможці отримали солодкі дарунки і масу позитиву!

1 2 5 234 777

Для кожної людини в світі її рідний край – найдорожчий та наймиліший серцю. Це той клаптик землі, що привітав її з життям, де минули дитячі роки, де живуть найближчі люди. 13.06.2017р у нашому таборі пройшов День патріота, який показав, що Україна – наш спільний радісний дім, а його маленькі жителі вміють любити і берегти його. Вже з самого ранку ганок школи заполонили дитячі вишиванки, стіни замайоріли малюнками «Всім серцем люблю Україну свою!» із закликами любити синє небо й жовте колосся, вишневі сади і квітучі гаї, ілюстраціями із кращих творів патріотичного спрямування, фотоколлажем « Я – дитина України». Апогеєм дня стало свято української мелодики «Пісня єднає друзів» із яскравим підтвердженням того, що ми – найспівочіша нація, адже практично кожна пісня підхоплювалася глядачами і виконувалась хором. Серед найпопулярніших пісень- «Україна –це ми», «Діти України», «Червона калина», «Одна калина». Піднесений настрій радісні «Журавлята» передали на інтерактивну дошку «Мені сьогодні в таборі», залишивши вдячні відгуки.

1 3

12.06.2017р. наш табір тимчасово переїхав у джунглі і запросив представників загонів на спортивно-розважальну гру «Поклик джунглів». У вічному двобої «Хижаків» та «Травоїдних» зійшлися найспритніші, найвміліші представники тропіків: Кабан, Тигр, Пітон, Леви, Пума,Крокодил,Вовк, Ведмідь, Бегемот, Рись, Орел проти Панди, Жирафи, Слона, Зебри, Мавпи, Зубра, Кабана, Страуса, Єнота. Завдання було обрано відповідно до тематики конкурсу: переправитися через Амазонку, збити кокоси, виручити друга із пастки, відігнати суперників із галявини, влучити в ціль. Важкі завдання конкурсанти виконували під голосні заклики вболівальників. Головним девізом змагання стало гасло: «У джунглях, як і в житті, друзів втручай, на друзів покладайся!». всі учасники отримали подарунки до нового навчального року.

1 2 3 4 9 777

09.06.2017 р –цей день видався в таборі зовсім незвичайним, адже називався День навпаки. Все того дня було не так: замість привітання «Добрий день!» всі чули: «До побачення!», загін «Веселка» став «Аклесев», девіз зазвучав: «Хто куди,а ми сюди!», зарядка стала веселою дискотекою, вихователі переодяглися дітьми і почали підкорюватися вихованцям, а діти одяглися в одяг навиворіт та задом наперед. Апогеєм незвичності стало Свято Навпаки, яке зібрало пародистів, гумористів, розповідачів анекдотів та веселих танцюристів. Жарти, сміх і веселий настрій чулися далеко за межами табору!

1 2 3 4 6 7

Про закінчення школи учнями 9-х класів

                           IMG_20170602_093958 IMG_20170602_094100

Завершилася державна підсумкова атестація в 9-х класах. Всі дев’ятикласники школи успішно пройшли ДПА, підтвердивши свій рівень знань. 09.06.2017 року  відбулися урочисті збори учнів, батьків, вчителів з приводу закінчення базової школи учнями 9-х класів. 45 випускників в урочистій обстановці отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту.  Для певної частини   учнів це був останній навчальний рік в рідній школі, вони вирішили здобувати середню освіту  та професію в інших навчальних закладах. Більшість  учнів  вирішила  продовжити навчання в профільному інформаційно-технологічному 10 класі своєї школи. Вітаємо випускників та їхніх батьків з цією визначною подією, бажаємо здійснення мрій, успіхів у подальшому навчанні!

08.06.2017р. цей день у «Зеленому журавлику»  було присвячено розумникам і розумницям, бо мав назву «День інтелектуала». Головна стіна табору була оформлена плакатами «Чи знаєте ви,що…», «Прочитай і розкажи друзям», у загонах переглядалися відеоролики  серії «Цікаво знати». Найчомучливіших «журавлят» зібрала гра «Найрозумніший», яка виявила не лише ерудицію, а й почуття гумору, кмітливість та вправність вихованців. Загадки, запитання з математики,техніки,музики,біології, тур «Дешифрувальник»  часом ставили у глухий кут знавців. Однак запекла боротьба показала,що будь-які запитання для «чомучок» -не проблема, а найскладніше завдання вирішується у команді.Переможцями стали всі гравці і уболівальники:одні отримали призи,інші-масу позитивних емоцій та нові знання у різних галузях науки.51 52 53

7.06.2017р. табірний день було присвячено театру. Після сніданку «Журавлят» запросив на виставу гурток Дитячо-юнацького центру «Відродження» на театралізоване дійство «Хустинковий розмай». Вихованці поринули у світ конкурсів, веселих жартів та танцювальних композицій. Друга частина  свята активізувала юних артистів табору. «Акули» показали фрагмент  казки «Русалонька», «Дружні»  та «Діти-квіти» запросили всіх присутніх на «Ріпку», «Золота первомайська рибка» припливла  від «Веселки», а «Червона Шапочка» на сучасний лад розвеселила всіх від загону «Друзі». «Живчики» показали «Трьох поросят», а «The best» – «Дюймовочку». Порадувала «Рукавичка» у виконанні  юних артистів загону «Діти-квіти». Але найцікавішим став скетч у виконанні «Рекордсменів» на репетицію Шекспірівського «Гамлета». Усі  команди отримали грамоти та гучні аплодисменти.

42 43 44 45 46 47 41