Monthly Archives: Квітень 2024

Інтегрований урок зарубіжної літератури та іноземної мови у 5 – А класі

30 квітня відбувся інтегрований урок зарубіжної літератури та іноземної мови у 5 – А класі. Тема: «Mark Twain and his “Tom Sawyer”.»
Під час уроку учні вдосконалювали навички говоріння, читання та перекладу англійською мовою. Аналізували прочитаний фрагмент тексту та характеризували головного персонажа.
Застосовано методи формувального оцінювання, лінгвістичного та літературного аналізу. Протягом уроку учні заповнювали «Картку настрою», грали в гру «Пропущені слова», складали «Асоціативне гроно» та «Сенкан». Наприкінці уроку висловили свої очікування від уроку «Мікрофон». Урок був проведений цікаво та пізнавально.

Підсумки обласного бігового челенджу «Кожен крок в допомогу ЗСУ»

#коженкроквдопомогуЗСУ

30 квітня був останній день участі у відкритому обласному біговому благодійному челенджі “Кожен крок в допомогу ЗСУ”. Первомайська гімназія активно долучилася до челенджу.

За чотири тижні челенджу, в якому приймали участь і учні, і вчителі, і батьки ми подолали разом 13 515,17 км. Всі активно пропагували здоровий та активний спосіб життя та підтримували морально Воїнів на допомогу ЗСУ.

Загальними зусиллями наша гімназія зібрала суму 8 100 грн. Кошти перераховані на “Банку” для 123-ї окремої бригади територіальної оборони, в якій несуть службу освітяни Миколаївської області.

Дякуємо за челендж! Дякуємо нашим ЗСУ, які кожен день захищають нашу країну. Підтримуємо наших захисників і надалі. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!СЛАВА ЗСУ!

Урок фізичної культури в 6-А в міському парку відпочинку

30 квітня наш 6-А разом з класним керівником Драгановою О.Д. та вчителем фізичної культури Старжинським М.В. провели урок на природі, поєднавши приємне з корисним. Діти 6-А класу весело провели час: грали у футбол, виконували фізичні вправи, брали участь в естафеті, підтримували одне одного. Емоції переповнювали школярів. Щиро вдячні за гарно проведений час.

Вітаємо наших учнів з перемогами!

Учень 2-Б класу Олександр Покрищенко та учениця 7-Б класу Пєвнєва Влада зайняли перші місця на змаганнях з кіокушинкай карате в Києві.

Щирі вітання!Так тримати! Бажаємо подальших перемог!

Екологічний проєкт “Книга скарг природи”.

Учні 1-4 класів та їх класні керівники працювали над екологічним проєктом “Книга скарг природи”.Учні з задоволенням долучилися до створення проєкту для того, щоб охороняти нашу природу. Приємного перегляду!

https://www.youtube.com/watch?v=zommWAdcCfo: Екологічний проєкт “Книга скарг природи”.

Відкритий обласний благодійний челендж “Кожен крок в допомогу ЗСУ!”

#коженкроквдопомогуЗСУ

Останній тиждень відкритого обласного благодійного челенджу “Кожен крок в допомогу ЗСУ!”Участь беруть і учні,і вчителі,і батьки Первомайської гімназії №2 для пропаганди здорового та активного способу життя та для моральної підтримки Воїнів на допомогу ЗСУ.

https://www.youtube.com/watch?v=HIHhjVcNDfw: Відкритий обласний благодійний челендж “Кожен крок в допомогу ЗСУ!”

Тиждень природничих наук

З 22 по 26 квітня в гімназії проходив тиждень природничих наук. Вчителі біології, фізики, хімії та географії проводили протягом тижня план заходів. Цікавими були інтегровані уроки для учнів, тематичні дні, фотоквести, природничі олімпіади, вікторини, інтелектуальні ігри, вебквести, розв’язування компетентнісних задач, створення єко-проєктів, для учнів 9-х класів був проведений профорієнтаційний захід “Крок у професію енергетика”.

Тиждень почався з Всесвітнього дня Землі та був насиченим, цікавим та пізнавальним для учнів.

До Вашої уваги створена падлет-дошка, де зібрана вся інформація по нашому природничому тижню, приємного перегляду!

https://padlet.com/as0985312/padlet-o5jyugxfq0ehlt5a: Тиждень природничих наук

День Цивільного захисту та Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

До дня Цивільного захисту та до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу 26 квітня вчителями Первомайської гімназії № 2 було проведено ряд тематичних заходів. Тематичний день називався “До природи не неси шкоди”, під час якого учні 1-4 класів підготували екологічний проєкт “Книга скарг природи”. Відбулися години спілкування у всіх класах, вікторини, інтерактивні ігри, квести, 3D-віртуальні екскурсії, екскурсії-зустрічі з працівниками курсів Цивільного захисту та Первомайської пожежно-рятувальної служби,перегляд відео та їх обговорення. Учні розглянули та обговорили дії надзвичайних ситуацій, які характерні і можуть виникнути саме у нашій місцевості. Важливим моментом було обговорення Чорнобильської катастрофи, окупації Запорізької та Чорнобильської атомних станцій.

Екскурсія 1-А до пожежно – рятувальної частини.

Учні 1 – А класу Первомайської гімназії № 2 з вчителем Чамлай Наталією Володимирівною відвідали пожежно – рятувальну частину. Діти багато цікавого дізналися про роботу мужніх людей – рятівників, про різні історії та випадки, які траплялися у їх роботі. Найбільше дітей зацікавили сучасні, оснащені різними приладами та спорядженням, пожежні машини.

На 100 запитань від учнів, терпляче, цікаво відповідав Сторожук Гаррі Григорович, який проводив екскурсію. З щасливими очима та подарунками діти прощалися з пожежниками.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД У 9-Х КЛАСАХ “КРОК У ПРОФЕСІЮ ЕНЕРГЕТИКА”

ЕНЕРГЕТИК: КРУТИЙ ФАХІВЕЦЬ, ЯКИЙ ТВОРИТЬ ЧАРІВНИЦТВО!

Уявляєш, ти махаєш рукою, і в кімнаті запалюється світло? Або ти натискаєш кнопку, і їжа на плиті стає гарячою? Це все завдяки енергетикам, справжнім чарівникам сучасного світу!

Хто ж такі енергетики? Це люди, які роблять так, щоб у наших домівках завжди було тепло, світло та затишно. Вони будують та обслуговують електростанції, прокладають лінії електропередач, забезпечують роботу електромереж.

Чому обирати професію енергетика?

  • Це круто! Ти будеш працювати з найсучаснішими технологіями, адже енергетика постійно розвивається.
  • Це корисно! Ти будеш робити важливу справу, адже від твоєї роботи залежить комфорт людей.
  • Це затребувано! Енергетики завжди потрібні, адже без електрики наше життя просто неможливе.
  • Це перспективно! Ти зможеш здобути вищу освіту та зробити кар’єру в цій цікавій галузі.

Які якості потрібні, щоб стати енергетиком?

  • Допитливість: Енергетики повинні багато знати про електрику та фізику.
  • Логічне мислення: Їм потрібно вміти вирішувати складні задачі.
  • Відповідальність: Адже від їхньої роботи залежить безпека людей.
  • Акуратність: Енергетики повинні бути уважними до деталей.

Якщо ти мрієш творити чарівництво та робити світ кращим, то професія енергетика саме для тебе!