Monthly Archives: Січень 2018

Коляда

«Добрий вечір! Дозвольте колядувати!»

Саме таке вітання розноситься Україною від Різдва і до Водохреща.Від хати до хати колядує Україна, бажаючи рідним,близьким і знайомим щастя, благополуччя, добробуту й миру.Гріхом вважалося не пустити колядників, а якщо минали вони самі хату, то господарі журилися,бо минало хату й добро та спокій.

Поважаючи давні традиції,намагаючись відродити стародавній звичай побажання у найшанованіше свято, 6 А клас розучив різдвяний вертеп і напросився на коляду до найрідніших – батьків. Протягом двох днів відвідали вісімнадцять будинків,показали вічну боротьбу добра зі злом, смерть Ірода та торжество Миру, сміялися з хитрого Цигана і дякували Ангелу за чудову новину – народження Месії.Водили гурт пастушки, вони ж і заводили найпопулярнішу колядку – «Нова радість стала».

Протягом цього періоду нас запрошували до себе сусіди наших батьків, привітали ми й працівників райвиконкому.Виручені кошти класним рішенням витратили на благодійність, а солодощі стали дарунками до святкування.

IMG_20180115_150007 IMG_20180115_163951

 

Учням категорично забороняється:

  • припускатися пропусків занять без поважної причини,залишати навчальний заклад без попередження класного керівника або адміністрації школи;
  • порушувати дисципліну під час навчальних занять та виховних заходів, на перервах, залишати клас без дозволу педагога;
  • розв’язувати будь-які конфліктні ситуації шляхом насильства;
  • припускатися дій, у тому числі – у формі висловлень ,що порушують права працівників закладу, а також учасників навчально – виховного процесу, зокрема – на охорону та захист людської честі та гідності;
  • виходити за межі території школи протягом навчального дня;
  • на свій розсуд, без узгодження з педагогом користуватися шкільним майном, своїми діями приносити збитки навчально – методичні та матеріально – технічній базі;
  • використовувати мобільні телефони, фотоапарати та іншу індивідуальну техніку під час навчально – виховного процесу, якщо цього не потребує зміст занять;
  • приносити в навчальний заклад вогнепальну, холодну зброю, алкогольні та тютюнові вироби, наркотичні засоби,порнографічну продукцію;
  • вживати і розповсюджувати наркотичні, токсичні препарати,тютюн та алкоголь у приміщенні навчального закладу та на території, поза нею;
  • вживання окрашених напоїв (фанта,кола тощо), продуктів швидкого харчування ( чіпси, сухарики);
  • вживання учнями жувальних гумок з метою попередження удавлення дітей та ушкоджень шкільного майна,особистих речей учнів.

 

Поради соціального педагога батькам

Сімейний захист

Батькам варто:

Розмовляти з дитиною. У кожної дитини є потреба говорити з тими , хто її оточує, та слухати, що вони говорять. Це необхідно і дітям, і батькам . Якщо спілкування не відбувається, наростає непорозуміння, і ми віддаляємося один від одного. Тоді наша дитина задовольняє потребу у спілкуванні та увазі за межами родини

Вислуховувати її. Здатність слухати – ключ до ефективного спілкування. Наша дитина хоче, щоб її слухали, а значить вона вимагає поваги до себе.

Розповідати дитині про себе.

Вміти поставити себе на місце дитини. Варто дати дитині зрозуміти, що ми її розуміємо.

Бути поряд. Важливо, щоб дитина знала, що у нас для неї завжди знайдеться час, щоб поговорити,разом відпочити,або просто побути поруч. Ми задовольняємо потребу дитини в ніжності, любові та увазі.

Бути твердими та послідовними. Твердість – не означає прояв агресії та беззаперечного підпорядкування. Це означає, що дітям відомі наші погляди на життя. Важливо ставити перед дитиною вимоги, які вона може виконати.

Намагатися підтримати самостійність дитини. Важливо задовольнити потребу дитини у свободі та незалежності. Вона буде менш сильна до вживання психоактивних речовин,якщо буде мати можливість самостійно знаходити вихід із складної ситуації , вирішувати куди піти навчатися, з ким зустрічатися та чим захоплюватися.

Спілкуватися з друзями своєї дитини. Необхідно переконатися в тому, що ми знаємо,з ким дружить наша дитина, спілкуватися з її друзями. Ми повинні  знати,де вони збираються.

Пам’ятати про унікальність свої дитини. У кожної дитини  сильні та слабкі сторони. Треба допомогти дитині повірити в себе , знайти те, що у неї виходить найкраще.

 

Протягом  І семестру робота учнівського самоврядування  була ефективною. Комісії працювали на належному рівні та допомагали в організації виховної роботи в школі.

На початку вересня 2017 року  на засіданні учнівської ради було затверджено такий склад учнівського самоврядування «Нове покоління»: Президент школи – Савранська Карина (учениця 10 кл.), Міністр милосердя – Негреско Анна (учениця 10 кл.), Міністр освіти – Мірянова Анна (учениця 8-А кл.), Міністр ВС – Москаленко Діана (учениця 9-А кл.), Міністр культури – Врадій Сергій (учень 10 кл.), Міністр спорту – Москаленко Карина (учениця 10 кл.).

 

Протягом І семестру 2017 -2018 н.р. учнівське самоврядування проводило акції: осінній ярмарок, з яких 25%  на благодійність шкільному самоврядуванню(вересень), «Турбота» – учні відвідували сім’ї людей похилого віку(жовтень); впорядкування території скверу «Слави» – учні школи постійно слідкують за територією. До свята Дня вчителя члени учнівського самоврядування розробили план дня, зустрічали вчителів під музичний супровід та дарували кожному з них власноруч виготовлені символічні квіти-цукерки. Учнями нашої школи проведено виставки: виробів, поробок, фото та малюнків «Свято осені», «Стежками рідного краю», «Ми нащадки козацького роду»та ін.

Учні допомагали оформляти зал та проводити конкурси під час проведення свята «Червона калина»(жовтень), конкурсної програми до «Патріотична пісня»(листопад), «Юні патріоти» (грудень) новорічних свят (грудень).

Окрім проведення різноманітних заходів, шкільна організація учнівського самоврядування «Нове покоління» допомагає організовувати та контролювати чергування по школі, розв’язувати конфліктні ситуації, проводити профілактичну роботу з порушниками загальношкільних правил, допомагає здійснювати контроль за відвідуванням учнями школи, проводить систематичні рейди – перевірки класів.

Робота самоврядування школи здійснювалась через організацію цікавого життя колективу. Мета і завдання учнівського самоврядування втілювались через різноманітні заходи: свята, конкурси, інтелектуальні ігри, круглі столи, виставки малюнків тощо.

Учнівське самоврядування в І семестрі 2017-2018 н.р. спрацювало на достатньо дієвому рівні, хоч були досягнення, та ще є недоліки. Найголовніше завдання на наступний семестр полягає в тому, щоб робота учнівського самоврядування була направлена так, щоб від рівня, коли рішення приймається з ініціативи дорослих разом із дітьми до того рівня коли рішення, що приймаються з ініціативи дітей під керівництвом дорослих.

IMG_0131 IMG_0140 IMG_0149 IMG_0167IMG_0170  IMG_0169

 

001

11.12.2018 у школі відбулося засідання клубу творчого вчителя. Керівник Тараненко Г.В. організувала проведення методичного заходу відповідно до теми “Креативна педагогіка”. Інтерактивні форми роботи сприяли збагаченню знань серед учительського складу з питання педагогіки, методики та психології. Позитивний відгук у вчителів викликали цікаві інтерактивні вправи на співпрацю, які сприли формуванню позитивних міжособистісних стосунків у колективі.

IMG_0441 IMG_0442 IMG_0443 IMG_0444 IMG_0446 IMG_0449 IMG_0451

До уваги учнів 10-11класів!

Про ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) – добровільне тестування осіб, що проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Терміни проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13 жовтня 2017 року №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Дата Предмет
24 березня українська мова і література
31 березня історія України, математика, біологія, географія, фізика,

хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова,

французька мова

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (з урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).

ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:
  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень
Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування для одного учасника складає 132 грн. 00 коп.

Кошторис вартості витрат на виконання робіт і послуг із підготовки та проведення одного пробного зовнішнього незалежного оцінювання

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО проводитиметься з 09 до 31 січня 2018 року.

На сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти здійснюватиметься реєстрація учасників пробного ЗНО, що проживають: Херсонська, Миколаївська області, Автономна Республіка Крим, м. Севастополь. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року

Для реєстрації необхідно:

  • зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
  • заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку “особистий кабінет”; вибрати предмети пробного ЗНО;
  • з персональної сторінки (“особистий кабінет”) роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
  • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в “особистому кабінеті” учасника пробного ЗНО до 01.03.2018 року).

Вимоги щодо реєстрації осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні в 2018 році

УВАГА!  Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

У день проходження ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.

Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

  • запрошення-перепустку;
  • паспорт (свідоцтво про народження).
Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено на нашому сайті в “Особистому кабінеті учасника ПЗНО” (з української мови і літератури – з 24.03.2018, з інших предметів – з 31.03.2018).

Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу в терміни:

  • з української мови і літератури з 24 до 26 березня;
  • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

  • 30.03.2018 з української мови і літератури;
  • 06.04.2018 з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Ви хочете стати лідером? Ось мої поради для вас!

 

  1. Працюй над собою та гартуй свій характер
  2. В твоєму житті має бути щоденний розвиток та рух. Живи за девізом «Там, де я зупиняюся — зупиняється моє життя, а починається існування».
  3. Важливим є формулювання мети, критичний аналіз наявних ресурсів та усвідомлення — моє життя в моїх руках.
  4. Ми завжди потребуємо поруч когось, хто зможе підтримати, хто своєю вірою в нас допоможе досягнути спільної перемоги. Вміння сформувати команду і відчуття, що поруч той, хто завжди допоможе здолати страх, зневіру і досягнути мети, — це велике мистецтво.
  5. Не бійся експериментувати із життям, воно має бути кольоровим. Вчіться розмальовувати дійсність своїми мріями, проектами, ідеями і вірте в них. Бо як тільки розчаруєтесь, то не зробите перший крок

Видатки на утримання школи за грудень 2017 р.

грудень 2017 р.

Видатки на утримання школи за листопад 2017 р.

листопад 2017 р. (1)