Monthly Archives: Лютий 2023

Результати анкетування Патріотичне виховання

Видатки на утримання закладів освіти за лютий  2023 р.

Тижень художньо – естетичного виховання

изображение_viber_2023-02-27_10-31-48-335

Результати анкетування Акадмічна доброчесність

«О мово вкраїнська!

Хто любить її, той любить мою Україну!»

Володимир Сосюра

Міжнародний день рідної мови – свято, яке було засновано ЮНЕСКО і вперше відзначено 2000 року. Головна його мета – показати важливість та підтримати самобутність кожної окремої мови світу. Адже недаремно кажуть, що без мови нація помирає, тому що в ній міститься культура і історія цілої держави. В ці важкі часи українцям як ніколи важливо підтримувати свою рідну мову словом, віршем, піснею.
У 5а, 5б, 6а, 7а, 7б, 9а та 9б класах Міжнародний день рідної мови було присвячено поглибленню знань про рідне слово, культуру й традиції українців. Інтелектуальні вікторини, ребуси, загадки поповнили словниковий запас гімназистів, плекали любов до рідного слова. Колегам – предметникам було запропоновано словесні формули мовного етикету: вітання, прощання, пробачення, згода.
Хай мова рідна квітне, мов калина!
Ми – українці, всі ми –земляки!
Єдина мова –нація єдина,
Без неї не воскресне Україна,
А з нею ми -безсмертні на віки!

изображение_viber_2023-02-21_21-01-46-441 мова

мова р

Герої не вмирають…

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні.

Із метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, сьогодні, 20 лютого, у гімназії пройшли заходи по вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні:

• Ранкові зустрічі « Вони помирали, щоб жила Україна», «А сотню вже зустріли небеса…», 2-4 класи
  •  Інформаційні хвилинки з переглядом відеоролика « Революція гідності для дітей» , «Ангели Небесної Сотні», 3а, 5-ті класи
  • Година пам’яті «Герої не вмирають», 9б клас(кл керівник Мінда С.К.)
  • Відеолекторій «Тернистий щлях до свободи», 6а клас(Бурлаченко С.О.)
  • Перегляд відеоролику «День пам’яті Героїв Небесної Сотні» та майстер клас – створення «Янголів пам’яті», 8 а клас(Ільчук Г.О.)
  • Тематичні уроки з переглядом відеоматеріалу « Герої не вмирають» ,6-9 класи( Герасимчук Н.Ю.).

изображение_viber_2023-02-20_15-06-45-490
изображение_viber_2023-02-20_15-06-47-237 изображение_viber_2023-02-20_15-06-55-353

изображение_viber_2023-02-20_15-06-46-552

Статут Первомайської гімназії №2

Інформація про використання коштів благодійного фонду за січень 2023 року

Інформація про використання коштів благодійного фонду

Онлайн – зустріч з іноземними друзями, у рамках тижня іноземних мов

З 13 по 17 лютого в гімназії №2 проходив тиждень іноземних мов. Багато різних заходів та було організовано вчителями іноземних мов онлайн, враховуючи нинішній формат навчання. Але особливо цікавою та незвичною стала для дітей зустріч зі справжніми носіями мов, у тому числі й німецької. Ця відео зустріч відбулася 16 лютого з носієм німецької мови Барбарою, німкенею за походженням, колишнею лікаркою, яка вже тридцять із своїх семидесяти двох років, проживає в Британії. На зустріч в зумі вийшла також українська дівчинка-біженка, яку разом з мамою прихистила родина Барбари .
До зустрічі залучилися учні 7- 9 класів та вчителі школи.
Онлайн спілкування тривало біля години і викликало неймовірний інтерес серед дітей, які мали змогу «вживу» почути про країни, мови яких вивчають у школі, безпосередньо від носіїв, а також від своєї однолітки, якій довелося там жити. Діти ставили багато запитань, які їх цікавлять та хвилюють на даний момент. Дуже зворушливим для нас було почути те, що Барбара, її родина та переважна більшість мешканців Британії в курсі сумних та трагічних подій в нашій країні. Але вони підтримують Україну і морально, і матеріально, і фінасово і навіть підштовхують свої уряди до більш активних і рішучих дій з метою прийняття швидших рішень для надання необхідної допомоги Україні. Британці та й уся Європа вражені сміливістю, рішучістю та вправністю наших воїнів-захисників. І вони цілком усвідомлюють той факт, що зараз Україна захищає не лише себе, а і всю Європу, і обовязково переможе в цій війні.
Цей неймовірний досвід живого спілкування допоміг нашим дітям усвідомити, що сучасний світ дуже тісний, а володіння іноземними мовами – це нагальна потреба для сучасної людини.

Screenshot_9

зображення_viber_2023-02-18_16-14-07-384