Daily Archives: 19 Листопада, 2021

Видатки за вересень 2021

Національний урок з безпеки дорожнього руху

Давно всім відомо, що часто причиною загибелі людей на дорозі є   власна   необережність і неправильна поведінка. Щорічно у світі мільйони людей гинуть у дорожніх аваріях .

Саме тому, 19 листопаду в рамках тижня безпеки дорожнього руху та з метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в нашому закладі освіти пройшов Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Під час проведених бесід діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми, розв’язували ситуативні задачі.

дорожный рух