3.06.2017р.Третій день роботи табору був присвячений відкриттю Малих олімпійських ігор. Щоденна ранкова зарядка збирає «журавлят», допомагає підбадьоритись, налаштуватись на роботу. Після сніданку спортмайданчик заполонила менша частина відпочивальників : загони «Друзі», «Дружні»,  «Веселка»,«VIP», «Діти-квіти» зійшлися у «Веселій естафеті”. Вправи «Переправа», «Жабка», «Кенгуру», «Півник» не лише виявили вмілих, вправних, а й добряче розвеселили вболівальників. Друга частина свята була присвячена його величності футболу- найпопулярнішій грі дорослих та дітей. Чемпіонат табору пройшов у два тури: «Динамо» проти «Живчиків» та «Рекордсмени» проти «Акул». У фінал вийшли «Живчики» та «Рекордсмени». Абсолютним переможцем турніру став 6 загін «Живчики».Вітаємо переможців!