Daily Archives: 3 Квітня, 2024

Інтегрований урок з громадянською і історичною галузю з природничою

Інтегрований урок – це тип уроку , у якому навколо однієї теми поєднано відомості різних навчальних предметів з метою інформаційного та емоційного збагачення сприйняття, мислення , почуттів учнів.
Так, у 6-а класі ( Інтелект) при вивченні теми :» Новий світ. Війна за незалежність США» було інтегровано громадянську і історичну галузь з природничою. Пригадавши тему географічні відкриття Христофора Колумба та його послідовника Амеріго Веспуччі зверталась увага учнів на зміст терміна « Новий світ» , походження назви « Америка».
Таке поєднання тем різних предметів виявилось цікаво та корисно. Це допомогло учням побачити звʼязок навчання із життям і застосуванням знань на практиці.

Комп’ютерне обладнання

03 квітня Первомайській гімназії № 2 управління освіти передало від ДОН Миколаївської ОВА 24 девайси (із сумками та гарнітурою) для забезпечення доступу до дистанційного навчання здобувачів освіти із соціально вразливих категорій населення. Комп’ютерне обладнання надано за результатами домовленостей МОН України з донорською організацією ЮНІСЕФ.