Daily Archives: 23 Квітня, 2024

Інтегрований урок “Здоров’я, безпека та добробут” та “Пізнаємо природу

23 квітня у 5А класі відбувся інтегрований урок “Здоров’я, безпека та добробут” та “Пізнаємо природу на тему: “Стихійні лиха”. Під час уроку учні за допромогою вправи на Mentimeter пригадали стихійні лиха,
методом “Мозковий штурм” проаналізували небезпеки грози, сильного вітру, повені й паводків. Повторили способи спостереження за погодою та її прогнозування, дізналися про рослини- барометри та пригадали народні прикмети, пов’язані з погіршенням погодних умов. Протягом уроку учні обговорювали та створювали правила безпечної поведінки під час грози й підтоплення території. Наприкінці уроку учні висловили свої очікування від уроку та оцінили свої досягнення.

Зустріч із представниками ДСНС

Учні 4-А класу відвідали центр Цивільного захисту. Відбулася зустріч із представниками ДСНС. Темами бесід були мінна, пожежна безпека та безпека на водоймах. Діти ознайомилися з видами мін, з маркуванням небезпечних територій, розібрали значення словосполучення “мінна пастка”. Дітям був представлений відеоролик під назвою “Вибухонебезпечні предмети”. Обговорювались небезпечні ситуації та шлях їх вирішення. Учні згадали причини виникнення пожежі та правила дій. Бесіда була цікавою та змістовною. Наостанок дітям роздали розмальовки з теми “Небезпечні предмети”.