15.06.2017 р. Одинадцятий день роботи табору став насиченим на конкурси та події. У «Зеленому журавлику» пройшов чемпіонат з вуличного футболу на першість табору. Запекла боротьба, що триває вже кілька зустрічей серед команд «Живчики» та «Рекордсмени» цього разу закінчилась перемогою останніх. У поєдинку «Друзів» та «VIP» визначити кращих не вдалося, команди розійшлися внічию. Менші «журавлята» «воювали» більш спокійно: на асфальті у вуличному стріт-арті «Акули», «Дружні», «Веселка» та «Діти –квіти» запросили глядачів на дитячі літні мрії. За кільканадцять хвилин майданчик перед школою заполонили пальми, човники, береги теплих країн. Та чи не наймасовішою стала «Піжамна вечірка» загону «Акули», яку організувала наша гостя Міша Хаму. Дефіле у піжамах, казка для сну не змогли вмістити всіх бажаючих. На стенді «Мені сьогодні в таборі» діти попросили продовження вечірки.