Олімпійський тиждень у школі

З метою    виховання в учнів  школи  гордості  та поваги до досягнень вітчизняних спортсменів, любові до спорту , формування навичок здорового способу життя з 07 по 14 вересня 2017 року      було проведено  Олімпійський тиждень та Олімпійський урок, присвячені  Дню фізичної культури та спорту.

В рамках Олімпійського тижня щоранку проходить ранкова зарядка, учні 6 б класу (Бурлачекно С.О.) взяли участь у віртуальній подорожі «Символи Олімпійських ігор», цікаво пройшов перегляд    презентації «Історія олімпійських ігор» у 7а класі (Гримач І.М.) В школі  під керівництвом вчителя фізкультури Старжинського М.В. були проведені змагання  з волейболу(10-11клас)   настільному тенісу, шахів (8-11кл). До проведення заходів активно долучилися учні початкової школи:  проведено  Олімпійський урок на тему «Ми майбутні олімпійці» (3кл, Драганова А.О.), спортивні змагання «Веселі старти» (2-3клас).

Протягом тижня учні не тільки зарядилися   позитивним настроєм , а й змогли покращити свої практичні, спортивні навички, загартувати дух.