Протягом  І семестру робота учнівського самоврядування  була ефективною. Комісії працювали на належному рівні та допомагали в організації виховної роботи в школі.

На початку вересня 2017 року  на засіданні учнівської ради було затверджено такий склад учнівського самоврядування «Нове покоління»: Президент школи – Савранська Карина (учениця 10 кл.), Міністр милосердя – Негреско Анна (учениця 10 кл.), Міністр освіти – Мірянова Анна (учениця 8-А кл.), Міністр ВС – Москаленко Діана (учениця 9-А кл.), Міністр культури – Врадій Сергій (учень 10 кл.), Міністр спорту – Москаленко Карина (учениця 10 кл.).

Протягом І семестру 2017 -2018 н.р. учнівське самоврядування проводило акції: осінній ярмарок, з яких 25%  на благодійність шкільному самоврядуванню(вересень), «Турбота» – учні відвідували сім’ї людей похилого віку(жовтень); впорядкування території скверу «Слави» – учні школи постійно слідкують за територією. До свята Дня вчителя члени учнівського самоврядування розробили план дня, зустрічали вчителів під музичний супровід та дарували кожному з них власноруч виготовлені символічні квіти-цукерки. Учнями нашої школи проведено виставки: виробів, поробок, фото та малюнків «Свято осені», «Стежками рідного краю», «Ми нащадки козацького роду»та ін.

Учні допомагали оформляти зал та проводити конкурси під час проведення свята «Червона калина»(жовтень), конкурсної програми до «Патріотична пісня»(листопад), «Юні патріоти» (грудень) новорічних свят (грудень).

Окрім проведення різноманітних заходів, шкільна організація учнівського самоврядування «Нове покоління» допомагає організовувати та контролювати чергування по школі, розв’язувати конфліктні ситуації, проводити профілактичну роботу з порушниками загальношкільних правил, допомагає здійснювати контроль за відвідуванням учнями школи, проводить систематичні рейди – перевірки класів.

Робота самоврядування школи здійснювалась через організацію цікавого життя колективу. Мета і завдання учнівського самоврядування втілювались через різноманітні заходи: свята, конкурси, інтелектуальні ігри, круглі столи, виставки малюнків тощо.

Учнівське самоврядування в І семестрі 2017-2018 н.р. спрацювало на достатньо дієвому рівні, хоч були досягнення, та ще є недоліки. Найголовніше завдання на наступний семестр полягає в тому, щоб робота учнівського самоврядування була направлена так, щоб від рівня, коли рішення приймається з ініціативи дорослих разом із дітьми до того рівня коли рішення, що приймаються з ініціативи дітей під керівництвом дорослих.

IMG_0131 IMG_0140 IMG_0149 IMG_0167IMG_0170  IMG_0169